Genel Blog

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 578. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

50

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 578. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’nin yeni dizisi Arkadaki Sokaklar canlı izle! Arkadaki Sokaklar konusu ve oyuncuları çok beğenildi. Arka Sokaklar 579. birim fragmanı yayımlandı mı? Arkadaki Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ne? Arka Sokaklar oyuncu kadrosunda kimler var?

ARKADAKI SOKAKLAR CANLI İZLE!

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 578. Birim Fragmanı yayında! Ekip, muzafferin benekli yanını görüyor!

Ekip, kumar oynatıldığını öğrendikleri mekana rahat bir operasyon düzenler. Bu mekanda sürpriz bir birey daha vardır: Terör Şube Komiseri Muzaffer. Muzaffer’in kumar sevdası onu ekibimizin eline düşürür. Muzaffer, mekanı korumak için yüklü bir miktar parayı haraç ister. Mekan sahibinin kabul ettiği haraç verildiği sırada ekibimiz Muzafferi kıskıvrak yakalamayı başarır. Muzaffer, sorguda bülbül gibi şakımaya başlar. Mal Varlığı Amcanın benekli işleri ile ilgili bilgiler verir.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR 579. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden daha sonra yayınlanması bekleniyor.

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 578. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

ARKADAKI SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

12 Şubat 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 577. Bölümde Mal Varlığı Amca, yolunda büyük engel olan Mesut’a kumpas kurarak, gözaltına alınmasını sağlıyor!

Servet, ekibi zorda bırakan kötü planlarına devam eder. Sağ kolu olan Adem’i kullanarak Mesut’u hedefine koyar. Adem, köstebek olan terör şube komiseri Muzaffer’i kullanarak saldırılarına başlar. Önce Mesut’un arabasına uyuşturucu koyarlar. Bu kumpası bertaraf eden ekibimiz ikinci bir şok atak ile karşısında karşıya kalır. Ekip, Mal Varlığı’e ulaşmanın yolu olarak gördükleri Adem’i yakalama planı yaparken tuzağın içine çekilir. Adem hakkında veri almaya çalıştıkları eski bir mahkumun tamirhanesine giden Mesut onu dükkanını yakmakla tehdit eder. Mesut’un amacı, korkutarak ağızından veri almaktır. Mesut’un bilmediği ise, adamın bu anları telefona kaydetmesidir. Adem adamı öldürüp dükkanını yakarak Mesut2un üzerine suçu bir el bombası gibi bırakır. Servet Amcanın hazır askeri Muzaffer, zaman kaybetmeden Mesut’un tehdit görüntüleri ile savcılıktan nezaret kararı çıkartır. Mesut, herkesin gözleri önünde gözaltına alınır.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKADAKI SOKAKLAR NE SÜRE BAŞLAYACAK?

Arkadaki Sokaklar bu akşam 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de başlayacaktır.

ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Galibiyet Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Övünç), Yüksek Dağ Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Kâinat (Suat),Istek Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Hale), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Iftihar Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Maksat Sancak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Açık Fikirli (Fatih), Garip Kont

Bir önceki yazımız olan Seni Çok Bekledim 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seni Çok Bekledim 4. bölümde neler olacak? Seni Çok Bekledim konusu ve oyuncuları! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.