Genel Blog

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 579. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

42

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 579. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’nin yeni dizisi Arka Sokaklar canlı izle! Arkadaki Sokaklar konusu ve oyuncuları çok beğenildi. Arkadaki Sokaklar 580. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Arkadaki Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arkadaki Sokaklar konusu ne? Arkadaki Sokaklar oyuncu kadrosunda kimler var?

KANAL D ARKA SOKAKLAR CANLI İZLE!

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

19 Şubat 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 578. Bölümde takım, Servet Amcaya büyük bir darbe indiriyor!

Ali’nin eşi Pınar, araba olmak için kredi çekmiştir. Mal Varlığı Amca, bankadaki elemanını kullanarak hesapta oynama yapar. Ali ve Pınar’ın iki taraflı hesabına 250.000 Euro tutarında para aktarır. Haberdar olmadıkları bu şart Servet’in yakalanması ve mali şube polislerinin evdeki muhasebe kayıtlarına ulaşmasıyla ortaya çıkar. Bu arşiv ve bankadaki bu para Ali ile Pınar’ın gözaltına alınmasına niçin olur. Ali, eşini bu durumdan sıyırmak için suçu üstlenir. Bu kararı ise, aklanması yolunda büyük bir gedik açar.

Bu sırada Mal Varlığı, terör örgütü ile ilgili verdiği bilgiler ışığında cezaevinden çıkartılır ve istihbarat şubenin belirlediği güvenli eve geçer. Tüm pis işlerini avukatı aracılığıyla güvenli evden yönetmeye başlar. Ali’nin içeride, Servet’in de dışarıda olması ekibimizi çok öfkelendirir. Avukatının peşine düşen ekibimiz, uzun takipleri sonucunda istediklerine ulaşırlar. Servet’in yurtdışına kaçırmaya çalıştığı paralara el koymayı başaran ekibimiz Servet’e büyük bir darbe indirir.

Arkadaki Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR 580. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka Sokaklar 580. bölüm fragmanı demin yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden sonradan yayınlanması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda canlı izle! TV8 Kırmızı Oda 26. yeni bölüm canlı izle! Kırmızı Oda yeni bölümde neler olacak? Kırmızı Oda yeni bölüm fragman izle! başlıklı makalemizde canlı tv izle, tv izle canlı ve tv8 canlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.