Genel Blog

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 579. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

66

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 579. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’nin yeni dizisi Arka Sokaklar canlı izle! Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları fazla beğenildi. Arka Sokaklar 580. birim fragmanı yayımlandı mı? Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arkadaki Sokaklar konusu ne? Arkadaki Sokaklar oyuncu kadrosunda kimler var?

ARKADAKI SOKAKLAR YENİ BIRIM CANLI İZLE!

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 579. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Mesut, Cemal’i vurulmuş olarak buluyor!

İstihbarattan Ekrem her yerde ortaya çıkmış ve Mesut’u kendi işlerine alet etmeye başlamıştır. Bu durumdan dolayı Selin, Mesut’a serzenişlerde bulunur. Mesut, Ekrem ile operasyona bu arada Cemal de onlara katılır. Operasyon sırasında Cemal ile Ekrem ortadan kaybolur. Çatışma yerine dışarı giden Mesut acı tablo ile aleyhinde karşıya kalır. Cemal vurulmuş bir şekilde yerde yatmaktadır. Bu haber ilk olarak Ezgi edinmek üzere herkesi şoke eder. Cemal’in akıbeti ise, merak konusudur.

ARKA SOKAKLAR 580. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka Sokaklar 580. bölüm fragmanı hemen şimdi yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden sonradan yayınlanması bekleniyor.

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 579. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

19 Şubat 2021 Cuma günü yayınlanan Arkadaki Sokaklar’ın 578. Bölümde ekip, Servet Amcaya büyük bir darbe indiriyor!

Ali’nin eşi Pınar, otomobil almak için kredi çekmiştir. Servet Amca, bankadaki elemanını kullanarak hesapta oynama yapar. Ali ve Pınar’ın karşılıklı hesabına 250.000 Euro tutarında para aktarır. Haberdar olmadıkları bu durum Mal Varlığı’in yakalanması ve finansal şube polislerinin evdeki muhasebe kayıtlarına ulaşmasıyla ortaya çıkar. Bu arşiv ve bankadaki bu para Ali ile Pınar’ın gözaltına alınmasına niçin olur. Ali, eşini bu durumdan sıyırmak için suçu üstlenir. Bu kararı ise, aklanması yolunda büyük bir gedik açar.

Bu sırada Servet, terör örgütü ile ilgili verdiği bilgiler ışığında cezaevinden çıkartılır ve istihbarat şubenin belirlediği tehlikesiz eve geçer. Bütün kirli işlerini avukatı yoluyla güvenli evden yönetmeye başlar. Ali’nin içeride, Servet’in de haricen olması ekibimizi fazla öfkelendirir. Avukatının peşine düşen ekibimiz, uzun takipleri sonucunda istediklerine ulaşırlar. Servet’in yurtdışına kaçırmaya çalıştığı paralara el koymayı başaran ekibimiz Servet’e büyük bir darbe indirir.

ARKA SOKAKLAR NE VAKIT BAŞLAYACAK?

Arka Sokaklar bu akşam 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de başlayacaktır.

ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Zafer Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Serbest Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Iftihar), Alp Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Kâinat (Suat),Istek Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Işık Halkası), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Övünç Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Amaç Sancak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Kültürlü (Fatih), Ilginç Kont

Bir önceki yazımız olan Show TV Ramo canlı izle! Ramo 34. yeni bölüm canlı izle! Ramo yeni bölümde neler olacak? Ramo yeni bölüm fragmanı! başlıklı makalemizde ramo canlı izle show tv, show tv canlı ramo ve show tv canlı ramo yeni bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.