Genel Blog

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 584. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

38

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 584. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

Arka Sokaklar'daki bir sahne avukatları ayağa kaldırdı! 70 baro başkanı diziyi RTÜK'e şikayet ettiArka Sokaklar’daki bir sahne avukatları ayağa kaldırdı! 70 baro başkanı diziyi RTÜK’e şikayet etti

Kanal D’nin yeni dizisi Arka Sokaklar canlı izle! Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları fazla beğenildi. Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arkadaki Sokaklar konusu ne? Arka Sokaklar oyuncu kadrosunda kimler var?

ARKADAKI SOKAKLAR CANLI İZLE!

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arkadaki Sokaklar 584. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Giray ile Halis’in peşine düşüyor ve ikinci bir şokla karşı karşıya kalıyor!

Giray’ın, Zeliş’e verdiği hasar öncelikle Çoban Ailesi elde etmek üzere ekibi derinden yaralıyor. Rıza Baba, tüm ekibi Giray ve Halis’in bulunması için seferber ediyor. Ekip, olası adreslere baskınlar düzenliyor; fakat, Halis’in tuzaklarının içine düşüyor. Ekip, bombalı tuzaktan son anda kurtuluyor. Bu sırada Tekin, ablasının başına geleni kaldıramıyor ve tek başına hareket ediyor. Babasının silahını alarak Giray’ın peşine düşüyor. Kurduğu planı fark eden Giray, durum uygun olan Zeliş’in bulunduğu arabayı kaçırmayı başarıyor. Zeliş, ikinci sefer sapık çabuk katil Giray’ın eline düşüyor.

ARKA SOKAKLAR 585. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı demin yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden daha sonra yayınlanması bekleniyor.

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 584. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

26 Mart 2021 Cuma günü yayınlanan Arkadaki Sokaklar’ın 583. Bölümde ekip, Selin’in boğulma videosu ile dehşete düşüyor!

Takım, Giray’dan gelen videoyu izlemektedir. Bu videoda Giray’ın, Selin’i boğduğu görüntüler vardır. Mesut ve takım bu anları nefret edilen şey içinde izlemektedir. Derhal Giray’ın peşine düşen ekibimiz, Selin’in cansız bedenini bulmak için de seferber olur. Kameralardan Selin’in kaçırıldığı minibüs bulunur. Araç, bir yol kenarında yakılmıştır ve içinde bir bayan cesedi vardır. Aracın yakınlarında da sarı saçlar bulunur. Ekip, Giray’ın annesi Nevbahar’ı tutuklayarak emniyete getirmeye çalışırken istenmeyen bir durum gerçekleşir. Nevbahar, adamlarınca kurtarılmaya çalışıldığı sırada eline geçirdiği silahı Hüsnü’ye doğrultur. Hüsnü, ondan önce davranarak silahını ateşler. Nevbahar, orada can verir. Bunu öğrenen Giray intikam yeminleri eder ve ilk fırsatta Hüsnü’yü ağır yaralayacak bir saldırı yapar.

ARKA SOKAKLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Arka Sokaklar bu akşam 26 Mart Cuma günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de başlayacaktır.

ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Başarı Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Bağımsızlık Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Iftihar), Alp Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Evren (Suat),Açlık Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ülkü), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Iftihar Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Gaye Bayrak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Okumuş (Fatih), Ilginç Kont

Bir önceki yazımız olan Arka Sokaklar Giray kimdir? Ceyhun Özkuş kimdir, nereli, kaç yaşında? Giray karakterini kim canlandırıyor? başlıklı makalemizde arka sokaklar giray, arka sokaklar giray gerçek adı ve arka sokaklar giray karakteri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.