Genel Blog

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar 576. yeni bölümde neler olacak?

32

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar 576. yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’nin yeni dizisi Arka Sokaklar canlı izle! Arkadaki Sokaklar konusu ve oyuncuları fazla beğenildi. Arkadaki Sokaklar 577. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Arkadaki Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ne? Arka Sokaklar oyuncu kadrosunda kimler var?

ARKADAKI SOKAKLAR YENİ BÖLÜM CANLI İZLE!

ARKADAKI SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 576. Birim Fragmanı yayında! Dozunu kaçırdığı haplar yüzünden Selin’in ameliyatı iptal oluyor!

Selin, Nörinom rahatsızlığı yüzünden ameliyata alınır. Onu ameliyat edecek olan hekim, belirlediği miktarda sızı kesiciyi almayan Selin’i ameliyat etmekten vazgeçiyor; çünkü Selin, o ilaçlar yüzünden oksijen depresyonuna giriyor. Bu olay Mesut’u çileden çıkartıyor. Kendince sert önlemler bölge Mesut, Selin’in de bu önlemlere uymasını istiyor.

Servet Amca, Rıza Baba ve ekibi ile olan savaşında hamlelerine devam eder. Bahar’ın dayısı Arif’i kullanarak Rıza Babayı mısra getirmeye çalışır. Arif’e ait görüntülerinin olduğunu söyleyen Mal Varlığı, Rıza Babayı ayağına kadar çağırma cüretini gösterir. Rıza Baba ise, Servet’in elindeki bu koz yüzünden baskı anlar yaşamaktadır.

Bahar, kendisine ızdırap eden Zafer’in sorgu odasında olduğunu öğrenir ve odaya girer. Zafer, karşı onu görünce büyük şok yaşar. Bahar, elindeki silah ile Galibiyet’in üstüne yürür. Galibiyet ise, onu dehşet dolu gözlerle izler.

Zeliş, Nazike’nin telefonda konuşurken bahsettiği konu üzerine dehşete kapılır. Nazike, telefonun diğer ucundaki kişiye radyoterapi ve kemoterapi sürecinden bahseder. Bu sürecin de 3 ay sürmesinden nedeniyle rahatsızlık duyduğunu açıklama eder. Zeliş, bu duyduklarını Tekin ile birlikte babasına anlatır. Çoban Ailesi, Nazike’nin kansere yakalandığını düşünür.

Arkadaki Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKADAKI SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLE…

ARKA SOKAKLAR 577. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arkadaki Sokaklar 577. bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden sonra yayınlanması bekleniyor.

ARKADAKI SOKAKLAR 576. BIRIM FRAGMANI İZLE…

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar 576. yeni bölümde neler olacak?

ARKA SOKAKLAR NE VAKIT BAŞLAYACAK?

Arkadaki Sokaklar bu akşam 5 Şubat Cuma günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de başlayacaktır.

ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Başarı Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Bağımsızlık Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Onur), Yüksek Dağ Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Âlem (Suat),Arzu Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Maksat Sancak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Aydınlatılmış (Fatih), Ilginç Kont

Bir önceki yazımız olan Bu akşam Arka Sokaklar var mı? Arka Sokaklar 576. yeni canlı izle Kanal D! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar son bölüm izle! başlıklı makalemizde arka sokaklar, arka sokaklar 575. bölüm ve arka sokaklar bölümleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.