Genel Blog

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Arka Sokaklar oyuncu kadrosu

36

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Arka Sokaklar oyuncu kadrosu

Arka Sokaklar dizisinin hikayesi şöyle devam etmektedir: ara sıra gülümseten, ara sıra da iç burkan bu hikayelere; iş yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol belirten Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, keza mesleğe ayrıca de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta defalarca birbirlerinin yanına olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona takviye olup ayağa kaldıracaklar.

Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un birlikte kaleme aldıkları Türk yapımı polisiye türündeki televizyon dizisidir. Arka Sokaklar sürükleyici hikayesiyle izleyici kadar merak ediliyor. Peki ama Arkadaki Sokaklar dizisinin oyuncuları kim?

Arka Sokaklar dizisinin oyuncuları kim?

Arkadaki Sokaklar dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Arkadaki Sokaklar oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Arka Sokaklar Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda; Başarı Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Yüksek Dağ Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ülkü), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Iftihar Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Acayip Kont yer alıyor.

Arkadaki Sokaklar Rıza kimdir?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube’de emniyet müdürü. Ekibin lideri, çimentosu, babası. Sezgileri, iradesi ve tecrübesiyle kendini mesleğine, ailesine, hayata adamış bir adam.

Arka Sokaklar Mesut kimdir?

Özel ekibin komiserlerinden. 90’lı yıllarda doğuda Özel Harekat’ta devir almış. Bu görevden kalma travmalarla dönmüş İstanbul’a. Oğlu Tunç’u az kalsın kimsesiz büyütmüş-büyütmekte. İşinde de özel hayatında da sert-sivri. Lakin aile içinde, yani ekipte, sevilen farzedilen bir ‘ağabey’.

Arkadaki Sokaklar Hüsnü kimdir?

Ekibin başkomiseri ve Rıza Baba’yla birlikte en eskisi. Ekibin tebessüm eden-gülümseten yüzü. Başına gelen türlü aksiliklerden yılmayan, insani sıcaklığını katiyen kaybetmeyen bir ‘yurdum insanı’.

Arkadaki Sokaklar Alp kimdir?

Ana görevi belirgin nişancılık. Rıza Baba’nın kızı Pınar’la evli, iki de çocukları var, Efe, Zeyno. Ekibin elinde artan ve hayata atılan gözü kara, sağduyu genç bir adam.

 

 

Bir önceki yazımız olan Maraşlı 13. bölüm full izle tek parça! Maraşlı son bölüm izle! başlıklı makalemizde atv, atv maraşlı ve atv maraşlı izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.