Genel Blog

Arka Sokaklar Giray kimdir? Ceyhun Özkuş kimdir, nereli, kaç yaşında? Giray karakterini kim canlandırıyor?

562

Arka Sokaklar Giray kimdir? Ceyhun Özkuş kimdir, nereli, kaç yaşında? Giray karakterini kim canlandırıyor?

Arka Sokaklar'daki bir sahne avukatları ayağa kaldırdı! 70 baro başkanı diziyi RTÜK'e şikayet ettiArkadaki Sokaklar’daki bir sahne avukatları ayağa kaldırdı! 70 baro başkanı diziyi RTÜK’e şikayet etti

Arka Sokaklar Giray kimdir? Kanal D Arka Sokaklar izleyicileri göre merak edilen isimler arasında Giray geliyor. Peki, Arka Sokaklar Giray karakterini kim canlandırıyor? Ceyhun Özkuş kimdir, nereli, kaç yaşında?

ARKA SOKAKLAR GİRAY KARAKTERİNİ KİM CANLANDIRIYOR?

Dizideki Giray karakterini “Ceyhun Özkuş” canlandırmaktadır.

CEYHUN ÖZKUŞ KİMDİR?

Ankara doğumlu Ceyhun Özkuş oyunculuğu ile dikkat çeken isimler aralarında yer alıyor. Arka Sokaklar’ın başarılı oyuncusu Akdeniz Üniversitesi Sinema Bölümü’nden mezun olmuştur. Lise eğitimini ise Polatlı TOBB Fen Lisesi’nde görmüştür. Sosyal medyayı da etkin şekilde kullanan Ceyhun Özkuş’un İnstagram hesabı “y.ceyhunozkus” şeklindedir.

Arka Sokaklar Giray kimdir? Ceyhun Özkuş kimdir, nereli, kaç yaşında? Giray karakterini kim canlandırıyor?

ARKADAKI SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NE OLDU?

26 Mart 2021 Cuma günü yayınlanan Arkadaki Sokaklar’ın 583. Bölümde ekip, Selin’in boğulma videosu ile dehşete düşüyor!

Ekip, Giray’dan gelen videoyu izlemektedir. Bu videoda Giray’ın, Selin’i boğduğu görüntüler vardır. Mesut ve ekip bu anları nefret içinde izlemektedir. Hemen Giray’ın peşine düşen ekibimiz, Selin’in cansız bedenini bulmak için de seferber olur. Kameralardan Selin’in kaçırıldığı minibüs bulunur. Vasıta, bir yol kenarında yakılmıştır ve içinde bir bayan cesedi vardır. Aracın yakınlarında da sarı saçlar bulunur. Takım, Giray’ın annesi Nevbahar’ı tutuklayarak emniyete getirmeye çalışırken istenmeyen bir durum gerçekleşir. Nevbahar, adamlarınca kurtarılmaya çalışıldığı sırada eline geçirdiği silahı Hüsnü’ye doğrultur. Hüsnü, ondan önce davranarak silahını ateşler. Nevbahar, orada can verir. Bunu öğrenen Giray intikam yeminleri eder ve birincil fırsatta Hüsnü’yü ağır yaralayacak bir atak yapar.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 584. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Takım, Giray ile Halis’in peşine düşüyor ve ikinci bir şokla karşısında karşıya kalıyor!

Giray’ın, Zeliş’e verdiği zarar başta Çoban Ailesi almak üzere ekibi derinden yaralıyor. Rıza Baba, bütün ekibi Giray ve Halis’in bulunması için seferber ediyor. Ekip, olası adreslere baskınlar düzenliyor; ama, Halis’in tuzaklarının içine düşüyor. Takım, bombalı tuzaktan son anda kurtuluyor. Bu sırada Tekin, ablasının başına geleni kaldıramıyor ve tek başına hareket ediyor. Babasının silahını alarak Giray’ın peşine düşüyor. Kurduğu planı fark eden Giray, olay yerinde olan Zeliş’in bulunduğu arabayı kaçırmayı başarıyor. Zeliş, ikinci sefer sapık hızlı katil Giray’ın eline düşüyor.

Bir önceki yazımız olan Akıncı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akıncı yeni bölümde neler olacak? Akıncı konusu ne, oyuncuları kimler? başlıklı makalemizde cuma, gündem ve ocak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.