Genel Blog

Arka Sokaklar Zeliş kimdir, ne oldu? Yüsra Geyik kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

22

Arka Sokaklar Zeliş kimdir, ne oldu? Yüsra Geyik kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Kanal D’nin sevilen dizisi Arkadaki Sokaklar’da komiser Hüsnü’nün kızı Zeliş merak ediliyor. Arka Sokaklar Zeliha Çoban karakterine Yüsra Geyik yaşam veriyor. İzleyiciler Yüsra Geyik hakkında bilgileri merak ediliyor. Arka Sokaklar dizisinde Zeliş’e yaşam veren Yüsra Geyik zirve kilo, kim olduğu, kaç yaşında olduğu, sevgilisi hakkında bilgiler araştırılıyor. İşte Yüsra Geyik ile ilgili bilgiler… 

Yüsra Geyik kimdir?

Arkadaki Sokaklar dizisinde Zeliş’e hayat veren Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya geldi. İlkokul 1. sınıfı Samsun’da okuduktan daha sonra ailesinin taşınması üstüne 2. sınıfa İstanbul Ataköy’deki 60.yıl Ataköy İlköğretim Okulu’nda başladı.

Demin dördüncü sınıftayken okullarına gelen bir tiyatro kursuyla tiyatro hayatına başladı. Eğitimini Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Bölümü’nde tamamladı 13 yaşında kameralarla tanışan Yüsra Geyik ilk olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı.
Asıl popülerliğini ise Arkadaki Sokaklar dizisiyle yakaladı. 2006 yılından bu yanlamasına Arka Sokaklar dizisinin kadrosunda yer alan Yüsra Geyik, “Zeliş” karakterini canlandırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan MERAK EDİLDİ! Son Yaz nerede çekildi? Son Yaz dizisi nerede çekiliyor? başlıklı makalemizde selçuk, seo haber ve son yaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.