Genel Blog

Ashampoo Backup Pro

19

Ashampoo Backup Pro

Ashampoo Backup Pro 12, kullanımı basit ve güçlü yedekleme programı arayan Windows kullanıcıları için nasihat edeceğim programların başında geliyor. Virüsler, fidye yazılımları, Windows hataları ve öteki sebeplerle kullanılmaz duruma gelen bilgisayarınızı hayata çevirmek için kullanabileceğiniz en iyi yedekleme programlarından biri. Bedava deneme seçeneğiyle geliyor.

bir bir dosyaları veya tüm disk bölümlerini seçtiğiniz depolama ortamına veya buluta otomatik olarak yedekleyen, yedekleme işlemi esnasında da sistem kaynaklarından çok daha eksik bitiren Ashampoo Backup Pro 12, her seviyede kullanıcıya hitap eden, son derece sade ve açık kullanıcı arayüzü ile geliyor. Tek bakışta tüm yedeklemelerinizi görüntüleyebiliyor, yeni bir yedekleme planı oluşturabiliyor, Windows hatalarını görebiliyor, disk hatalarını onarabiliyor, sistemi geri yükleyebiliyorsunuz. Sistem yedeklerini entegre kurtarma diski veya flaş sürücüden de alabiliyorsunuz ama; etkili bir virüs yemiş olsanız deha bu sayede verilerinizi kurtarmış oluyorsunuz. En kötü senaryolar düşünülerek planlanmış olması Ashampoo Backup Pro 12’yi benzersiz kılıyor.

Tamamen güvenilir olması, disk hatalarını görüp onarması, yedeklenmiş dosyaları göstermesi, yedeklemeyi arkadaki planda otomatik yapması, buluta yedekleme seçeneği vermesi, çok yönlü veri kurtarma özelliği, sistem güncellemesi sonrası çöken sistemi kurtarma, zeki yedekleme mekanizması, herkese hitap eden arayüzü ile diğer yedekleme programlarından sıyrılan Ashampoo Backup Pro 12, Windows 7 ve daha yeni sistemlerde çalışıyor ve Türkçe dil desteğiyle geliyor.

İndir

Bir önceki yazımız olan Wise Duplicate Finder başlıklı makalemizde duplicate file, duplicate file finder ve duplicate file remover hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.