Genel Blog

Ashampoo Backup

30

Ashampoo Backup

Ashampoo Backup, tüm disk bölümlerini, işletim sistemini yedeklemek için kullanılabilecek en iyi yedekleme programı diyebilirim. Ağır hasar görmüş ya da fidye virüsü gibi etkin bir zararlıdan dolayı sistemin çalışmaması durumunda dahi sistemi geri yükleyerek dosyalarınızı kurtaran yedekleme yazılımı, yedekleme işlemini sizin belirlediğiniz süre diliminde arkadaki planda sessiz sedasız gerçekleştiriyor. Basit, seri ve tehlikesiz yedekleme çözümü!

Windows işletim sisteminin kendi yedekleme ve geri yükleme arabulucu mevcut oysa gerek sistem yedeğini alırken fazla vakit harcatması, gerekse de sistem görüntüsünü defalarca sorunsuzca geri yükleyememesi yüzünden artı tercih edilmiyor. Windows PC kullanıcıları için üçüncü parti yedekleme programları arasından kolay kullanılabilir olması, süratli ve otomatik yedekleme yapması, yedekleme boyutunu düşük tutması, virüslü sistemler için kurtarma diski seçeneği sunması, yedekleme esnasında sistemi yavaşlatmaması, yedekleri şifrelemesi ile ayrılan Ashampoo Backup, iyice hasarlı sistemleri bile geri yükleyebiliyor. Dosya ve klasörleriniz, sadece C sürücünüz ya da bütün sistem yedeğiniz istediğiniz klasöre istediğiniz gün ve saatlerde yedekleniyor. Programın kendisiyle veya kurtarma sistemiyle (DVD/Harici disk/ USB flaş şoför) verilerinizi geri yükleyebiliyor, kurtarabiliyorsunuz.

Diğer yedekleme programlarına kıyasla %50 daha eksik disk alanına ihtiyaç duyan, 2TB’dan daha yüksek kapasitede diskleri destekleyen Ashampoo Backup, Türkçe dil desteğiyle geliyor ve her seviyede kullanıcıya hitap ediyor. Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 10’un yanı sıra Windows 8/8.1 ve 7 ile uyumlu olduğunu belirteyim.

Ashampoo Backup Özellikleri:

Iyice otomatik veri yedekleme Herhangi bir dosyayı zahmetsizce yedekleme ve geri doldurma Bütün işletim sistemini yedekleme ve geri yükleme Gizliliği korumak için tehlikesiz şifreleme Kullanıcı dostu ve kendini açıklayıcı Azami sıkıştırmayla büyük bölge tasarrufu Kendinden açıklayıcı, teknik veri gerektirmez. Program veya Windows Gezgini ile basit data kurtarma Sistem arızasına karşı kurtarma diski Bilgisayarı yavaşlatmaz, gerektiğinde yedeklemeler otomatik durur.

İndir

Bir önceki yazımız olan Wise JetSearch başlıklı makalemizde find files and folders, find files fast ve quick search hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.