Genel Blog

Ashampoo Disk-Space-Explorer

48

Ashampoo Disk-Space-Explorer

Ashampoo Disk-Space-Explorer, Windows bilgisayarınızda sistem dosyalarından fotoğraf video müziklerinize bütün verilerin ne değin yer kapladığını grafiksel olarak bildiren harika bir program. Disk alanı inceleme programları arasında en iyisi diyebilirim. Bilhassa depolama alanı pozitif olmayan PC’lerde pozitif yer kaplayan dosyaları kolayca görebilmek açısından güzel bir program.

Windows bilgisayarınızda yüklü uygulamalar, video – fotoğraf – ses dosyaları ve belgelerinizin (dokümanlarınızın), arşivlerinizin boyutunu tek bir yerde görebileceğiniz süper bir disk alanı çözümleme programı Ashampoo Disk-Space-Explorer 2018. Hızlı bir tahlil işleminin gerisinde bütün dosyalarınız kategorize edilmiş olarak, dosya adedi, boyutu ve sistemde kapladığı bölge (yüzdelik olarak) gösteriliyor. Grafik üstünde de depolama alanını en çok işgal eden dosya türünü görebiliyorsunuz. Dilerseniz tek bir dosya türü için inceleme yaptırarak yalnızca müziklerinizin, videolarınızın ya da belgelerinizin ne değin yer işgal ettiğini öğrenebiliyorsunuz. bu arada Türkçe dil desteği mevcut ve kullanıcı arayüzü her seviyede kullanıcının rahatça kullanabileceği şekilde planlanmış.

Ashampoo Disk-Space-Explorer Özellikleri:

Klasöre / yapıya kadar dosya dağılımını görselleştirme Dosya biçimlerine dayalı disk alanı tüketimini analiz etme Kaynak tüketenleri bulgu Dosya türüne kadar filtreleme Dosya türü filtrelerini özelleştirme Sonuçları görselleştirmek için aniden fazla grafik türü Dosya türlerine kadar özel filtreler oluşturma

İndir

Bir önceki yazımız olan EF Commander Free başlıklı makalemizde dosya y?netim, dosya y?netim arac? ve total commander add-on hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.