Genel Blog

AtHome Camera

20

AtHome Camera

AtHome Camera eğer AtHome Video Streamer uygulamaları ya da programını kullanarak bilgisayarınızı ya da mobil cihazlarınızı bir güvenlik kamerası yaptıysanız bu cihazlardan yakalanan görüntüleri izlemenize imkan tanıyan bir emniyet kamerası peşine düşüp takip yazılımı.

Bilgisayarlarınıza bedava olarak indirp kullanabileceğiniz bir program olan AtHome Camera evinizde ya da iş yerinizde olmadığınız durumlarda düşük maliyetli bir güvenlik kamerası çözümü elde etmenizi muhtemel kılıyor. AtHome Video Streamer kullanarak kullanmadığınız Android ya da iOS mobil cihazlarınız ya da bilgisayarlarınız video yayını yapan bir bebek kamerası, hayvan kamerası ya da emniyet kamerasına dönüşüyor. Bu sayede evinizde veya meslek yerinizde olmadığınız durumlarda gözünüz arkada kalmıyor.

AtHome Camera çift taraflı irtibat kurmanıza da muavin oluyor. AtHome Camera yüklediğiniz bilgisayarın mikrofonunu kullanarak emniyet kamerası olarak kullandığınız cihaza sesinizi gönderebiliyorsunuz. Güvenlik kamerası olan cihazın mikrofonundan da karşı tarafın sesi algılanabiliyor. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız ile iletişim kurmak için bu yöntemi kullanabiliyorsunuz.

AtHome Camera güvenlik kameranızın baktığı yönü değiştirmenize, zamanlanmış video kayıtları yapmanıza, güvenlik kameranızda hareket algılandığında e-posta veya bildirim almanıza muavin oluyor.

AtHome Camera’yı kullanabilmek için şu adımları takip etmeniz gerekli:

AtHome Video Streamer yazılımını ya da uygulamalarını güvenlik kamerasına dönüştürmek istediğiniz cihaza bu bağlantıları kullanarak yükleyin:

  AtHome Video Streamer üzerinden verilen CID id numarasını kaydedin AtHome Camera uygulamasını, güvenlik kamerasını izleyeceğiniz Android cihaza yükleyin, kayıt olarak antre yapın Daha evvelden kaydettiğiniz CID id numarasını ya da QR barkodunu AtHome Camera uygulamasına girerek emniyet kameranızı izlemeye başlayın

İndir

Bir önceki yazımız olan Duplicati başlıklı makalemizde 1.3.4, backup software ve download hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.