Genel Blog

ATV Akıncı canlı izle! Akıncı 17. yeni bölüm canlı izle! Akıncı yeni bölümde neler olacak? Akıncı 17. yeni bölüm fragmanı izle!

13

ATV Akıncı canlı izle! Akıncı 17. yeni bölüm canlı izle! Akıncı yeni bölümde neler olacak? Akıncı 17. yeni bölüm fragmanı izle!

Akıncı, NTC Medya imzalı, yönetmeliğini Veli Çelik’in yaptığı, senaryosunu Hakan Kandal’ın kaleme aldığı aksiyon türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Akıncı yeni birim fragmanı yayımlandı mı merak edildi. Akıncı 18. birim fragmanı çıktı mı? Akıncı yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Akıncı canlı izle! Akıncı fragmanı izle!

AKINCI CANLI İZLE!

AKINCI 18. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Akıncı dizisi bugün 23 Nisan Cuma 17. bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümün peşinde gelecek birim fragmanı yayınlanacak.

AKINCI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Akıncı geri dönüyor

Fatih kardeşi Beyza’yı öldürenler ile Acı Getirenler’in benzer kişiler olduğunu anlamıştır. Nergis ise hayatının en büyük şokunu yaşamaktadır. Araştırmaları sonucunda öldü zannettiği birisinin yaşadığını ortaya çıkarır. Ama cevapları için babası Cevdet’i bulmak zorundadır.

Acı Getirenler, şehrin yeraltını tamamıyla ele geçirmişlerdir. Derhal ise cüretkar planlarını göstermek için harekete geçmişlerdir. Türkiye’yi gerçekte çok zor durumda bırakacakları bir baskın planlarlar fakat hesaba katmadıkları bir şey vardır, Akıncı geri dönmüştür!

ATV Akıncı canlı izle! Akıncı 17. yeni bölüm canlı izle! Akıncı yeni bölümde neler olacak? Akıncı 17. yeni bölüm fragmanı izle!

AKINCI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İstanbul’u bekleyen büyük risk

Fatih, Haritacılar’ın yeni planlarını öğrenmeye çalışmaktadır. Nergis ise annesinin arkasında sırlar için babası Cevdet’e ulaşmayı istemektedir. Kemal kızının velayeti için son aşamaya gelmiştir. Ona mahkemede hiç beklemediği bir birey yardım edecektir. Haritacılar ise şehri kana boyayacak yeni ve acımasız bir eylem peşindedir. Onların bu planlarını öğrenen Akıncı, bu sefer saate aleyhinde müthiş bir yarış verecektir. Çünkü geçen her saniye, Akıncı ve İstanbul’un aleyhine işlemektedir.

AKINCI OYUNCU KADROSU

Şükrü Özyıldız – Fatih/Akıncı

Büşra Develi – Nergis

Yıldıray Şahinler – Cevdet

Tolga Tekin – Orhan

Erkan Bektaş – Kemal

Didem İnselel – Aylin

Sermet Yeşil – Köksal

Müge Boz – Beste

Berrin Arısoy – Meryem

Berrak Hacer Kuş – Hacer

Ayça Erturan – Filiz

Yılmaz Bayraktar – Cüneyt

Atakan Hoşgören – Murat

Serhan Onat – Yağız

Savaş Alp Başar – Taner

Deren Talu – Didem

Ercü Turan – Lucas

Bilgi Aydoğmuş – Yeliz

Selin Çuhadaroğlu – Beyza

Öykü Su Okur – Duygu

Kubilay Yılmaz

Yunus Destebaşı

Bir önceki yazımız olan Emanet dizisi 165. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde berat yusuf özkan, dizi izle ve emanet kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.