Genel Blog

ATV Akıncı Canlı izle! Akıncı 7. yeni bölümde neler olacak? ATV son bölüm full izle! ATV son bölümde neler oldu?

19

ATV Akıncı Canlı izle! Akıncı 7. yeni bölümde neler olacak? ATV son bölüm full izle! ATV son bölümde neler oldu?

ATV yayınlama akışı izleyicisini heyecanlandırmaya devam ediyor. Baş rollerinde Şükrü Özyıldız, Tolga Tekin, Büşra Develi ve Yıldıray Şahinler gibi oyuncuların yer aldığı ATV’nin yeni dizisi Akıncı hız kesmeden devam ediyor. Peki, ATV 7. yeni bölümde neler olacak? ATV son bölümde neler oldu? İşte, ATV Akıncı Canlı izleme linki! ve ATV son bölüm full sürekli tek parça izleme linki!

ATV 7. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

ATV AKINCI YENİ BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

“Senin hayatında hiç heyecan hiç serüven yok”

Yücel’in ölümünün gerisinde ayrıca Kemal ayrıca Akıncı bu infazın ardındaki kimin olduğunun peşine düşerler. Nergis, elindeki kanıtla Cüneyt’i köşeye sıkıştırmaya başlar. Kemal ise Cüneyt’in kimlere çalıştığını öğrenmeye çalışır. Amerika’dan gelen Türk bir profesör ülke gündemini meşgul ederken Cevdet profesörü ortadan uyandırmak için Kuytu Yapı’dan emir alır. Lakin önündeki en büyük engel Akıncı’dır. Akıncı, profesörü kurtarmak için harekete geçerken kendisini hiç beklemediği bir tuzağın içinde bulur.”

AKINCI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ATV AKINCI 6. BIRIM FULL KESİNTİSİZ İZLE!

Cevdet, polis sorgusundan kurtulmanın yollarını araraken Nergis de babasının ‘gerçekte’ kim olduğunu öğrenmek için Kemal’den takviye ister. Lukas görevden alındığını öğrendiğinde ülkeden ayrılmadan önce Akıncı’ya aleyhinde savaş açmak için baskı toplar. Lukas’ı takipte olan Akıncı için bu savaş beklediği fırsattır ama Lukas umulmadık bir hücum yapar. Gizli Yapı, yetki alanının dışına çıkan Lukas için vefat emri verir ve bu görev Cevdet Emiroğlu’na verilir. Bunu öğrenen Lukas, Cevdet’i Nergis üzerinden vurmayı planlar. Üstelik bu kez Akıncı, Nergis’in yardımına koşamayacak değin uzaktadır. Nergis’i kurtarmak için sürpriz bir ad ortaya çıkar.

Bir önceki yazımız olan Star TV Seni Çok Bekledim canlı izle! Seni Çok Bekledim 3. yeni bölümde neler olacak? Seni Çok Bekledim son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.