Genel Blog

ATV canlı yayın izle 2021 bugün linki! Müge Anlı, Esra Erol canlı izleme linki!

16

ATV canlı yayın izle 2021 bugün linki! Müge Anlı, Esra Erol canlı izleme linki!

19 Şubat 2021ATV canlı yayın 2021 bugünMüge Anlı ile Tatlı Sert, ATV Gün Ortası, Esra Erol‘da, Beni Bırakma dizisi ve Akıncı gibi program ve dizileri aşağıdaki linkten canlı olarak izleyebilirsiniz!

ATV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

MÜGE ANLI CANLI YAYIN BUGÜN NE OLDU?

Anne ve babaları zihinsel engelli olan, 1999’da Antalya çocuk yuvasına verilen kardeşlerini arıyor. Perihan ve Gülbahar yurda verildiklerinde 3 ve 4 yaşlarındaydı acilen ise 25 ve 26 yaşlarındalar… Zeynettin Bey canlı yayında. Perihan ve Gülbahar 22 yıl sonradan bulundu. Müge Anlı’dan Zeynettin’e doğum günü hediyesi… 22 yıldır kayıp olan kardeşleri bulundu. Çocukları evlatlık alan baba canlı yayında. İki çocuk annesi Gülşen Caymaz’a ne oldu? Arkadaşının evine gitti ve yeniden dönmedi. Müge Anlı Karaman’da bir seyirci aradığını bir apartmanda bir bavul bulunduğunu içinde kadın eşyaları olduğunu ve bir fotoğraf çıktığını bunu aileye gösterdiğini ailenin kızlarına benzettiğini anlattı. Ailesi valizin kızlarına ait olduğunu lakin kıyafetlerin ona ait olmadığını söyledi. Son olarak arkadaşı Coşkun’un evinde olan iki çocuk annesi bayan nerede? Bulunan gizemli bagaj 8 yıldır kayıp kadına mı ait? Çorum’da 43 gün önce kaybolan 13 yaşındaki kız 43 sonra bulundu. Olayla ilgili 8 birey gözaltına alındı. Zeynettin 22 yıl daha sonra başta kardeşiyle konuştu. Gülbahar canlı yayına bağlandı.

ESRA EROL’DA CANLI YAYIN BUGÜN NELER OLUYOR?

21 Yaşındaki üniversiteli kız Kübra, Evli olan Tuncay ve onun karısı ile aynı evde yaşıyor. Babası Durmuş Bey kızına canlı yayında dön çağrısı yaptı. Kübra ise eve giremiyorum evde duramıyorum diyerek evden gidiyormuş. Kadir’in karısı Merve Bayan canlı yayına bağlanarak neler söyledi? Kayıp Kübra’yı Esra Erol buldu. Sonra Kadir Bey canlı yayına bağlandı. %80 Engelli Vildan’ı Esra Erol buldu. Vildan’ın annesi Latife Bayan canlı yayına bağlanarak neler söyledi. Vildan canlı yayına gelecek mi? Zekiye ve Ömer olayında son gelişmeler neler? Kayınpeder – gelin aleyhinde karşıya geldi. Kayınpeder ayrıca oğlunu keza de gelini reddetti. Gebe Serap bu durumda ne yapacak? Serap’ı sokağa attı mı atmadı mı?

Bir önceki yazımız olan Son Yaz ne zaman, saat kaçta? Son Yaz hangi kanalda, hangi gün? Son Yaz yeni bölüm fragmanı izle! Son Yaz canlı izle! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.