Genel Blog

ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! EDHO yeni bölümde neler olacak? Alpaslan Çakırbeyli öldü mü?

7

ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! EDHO yeni bölümde neler olacak? Alpaslan Çakırbeyli öldü mü?

Türkiye’nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler’in aleyhinde bu sefer daha engebeli bir sınav vardır: Avrupa’nın en büyüğü olmak. Bakalım zor savaşlarında şampiyon taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi? Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Pelin Akil gibi oyuncuların yer aldığı ATV ekranlarının sevilen dizisi Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz, 183. yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00’da ATV ekranlarında yer alacak! Peki, Alpaslan Çakırbeyli öldü mü? kıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak?

ATV EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ CANLI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!

EDHO HD KESİNTİSİZ CANLI İZLEME LİNKİ!

ATV EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Zaafı olan herkes ölür!”

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’yi şebekenin elinden kurtarmanın sevincini yaşayamadan, yeğeni Alpaslan’ın canının derdine düşer. Kendi mekanlarında, dostlarının aralarında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede hayat savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli tüm ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli’nin bu isteğine en süratli yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan’a yapılan ssaldırının arkasındaki isme ulaşan Kimsesiz Doğan, okları kontrgerilla İshak’a çevirir. “Benim ciğerime göz diktiler” diyen Öksüz Doğan, sokaklardaki bütün kimsesizleri İshak’ın izini bulmaya çağırır.

İlyas Çakırbeyli Doğan Baba’nın bulduğu adreslere tek tek baskınlar yapar. Tüm aile acınacak halde halde Alpaslan’dan gelecek haberi beklerken, Ceylan Çakırbeyli’nin tek duası ise Alpaslan’ın yaşamasıdır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ALPARSLAN ÖLDÜ MÜ, NEDEN VURULUYOR?

EDHO 183. bölüm fragmanında, geçen birim vurulan Alpaslan Çakırbeyli’nin hastanede olduğu ve herkesin acıklı olduğu görünüyor! Fakat Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi, diziden ayrılacak mı demin katiyet kazanmadı ve devlete ait bir izah etme da yapılmadı. Gelecek bölümlerde Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi, yaralandı mı, son durumu nedir öğreneceğiz.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan öldü mü, diziden mi ayrılacak? EDHO Alparslan Çakırbeyli ölüyor mu? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 166 bölüm ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ne zaman başlıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.