Genel Blog

ATV Kardeşlerim 1. bölüm canlı izle! Kardeşlerim ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kardeşlerim konusu nedir? Kardeşlerim oyuncuları kimler?

56

ATV Kardeşlerim 1. bölüm canlı izle! Kardeşlerim ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kardeşlerim konusu nedir? Kardeşlerim oyuncuları kimler?

ATV’nin ilgiyle beklenen dizisi Kardeşlerim dizisinin birincil bölümü bu akşam izleyicilerle buluşuyor. Ilgiyle beklenen Kardeşlerim dizisi konusu ve oyuncuları nedir? Kardeşlerim ne vakit, saat kaçta? Kardeşlerim birincil bölüm fragmanı izle!

ATV KARDEŞLERİM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

KARDEŞLERİM DİZİSİ NE VAKIT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Bugün 1. bölümüyle ekranlara gelecek olan Kardeşlerim dizisi her hafta Cumartesi günleri saat 20:00’da ATV ekranlarında yer alacak!

KARDEŞLERİM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hayata ve ailesine sevgiyle tutunan dört kardeşi bekleyen acı haber!

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Anneleri Hatice, babaları Veli ile mutlu ve huzurlu bir hayat süren, cepleri manâsız lakin kalpleri sevgi doymuş dört hoş kardeş… Ta oysa hayatlarını karartan, onları öksüz, boynu bükük bırakan o kara güne dek…

Nereye savrulacakları belirli olmayan, birbirlerinden başka tutunacak kimseleri olmayan bu dört kardeş, yaşananların peşinde ayakta kalabilmek için çaba verirken, Akif Atakul ise yaptıklarının bedelini ödemeden sıyrılmanın yollarını aramaktadır.

KARDEŞLERİM OYUNCULARI KİMLER?

Celil Nalçakan – Akif Atakul

Halit Serbest Sarı – Kadir Eren

Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete – Orhan Eren

Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun – Asiye Eren

Yiğit Koçak – Ömer Eren

Aylin Akpınar – Emel Eren

Bir önceki yazımız olan Menajerimi Ara 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara 26. bölümde neler olacak? Menajerimi Ara son bölümde ne oldu? başlıklı makalemizde menajeri mi ara 26.bölüm fragman, menajeri miara 26.bölüm fragmanı ve menajerimi ara 26.bölüm ön izleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.