Genel Blog

ATV Kuruluş Osman 48. bölüm full izleme linki yayınlandı mı? Kuruluş Osman son bölüm HD izle! Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

283

ATV Kuruluş Osman 48. bölüm full izleme linki yayınlandı mı? Kuruluş Osman son bölüm HD izle! Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol bildiren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” fark etti. Gücünü kılıcından yok, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle boyun eğmez, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşısında başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi… Kuruluş Osman bu akşam ATV ekranlarında 48. bölümüyle yer aldı!

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMLER İZLEME LİNKİ!

KURULUŞ OSMAN CANLI İZLE!

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Obada bir alçak vardır ve en yakınımızdadır”

SAVCI BEY FLATYOS’TAN İNTİKAMINI ALABİLECEK Mİ?

Nikola ve Flatyos kadar tuzağa düşürülerek Alpleriyle birlikte çembere alınan Osman Bey, bir vefat kalım savaşının ortasında kalır. Bayhoca’nın yaralanması ile sarsılan Kayı Alpleri, Bizans kuvvetlerine karşısında hayatta kalma mücadelesine girişir. Savcı Bey, Flatyos’un attığı oklarla yaralanan oğlunu savaş meydanından çıkarmaya çalışırken; Osman Bey çemberi yarabilmek için beklenmedik bir saldırı yapar.

OSMAN BEY’İN YENİ BELALISI KARA ŞAMAN TOGAY

Papalık ajanları Melik ve Süleyman’ın teşviki ile direk bölgesine gelen efsanevi Moğol komutanı Kara Şaman Togay, obadaki hainler ve Bizans’la çaba eden Osman Bey’in yeni bir cephe açmasına niçin olur. Bütün dengeleri daha alçak üstteki eden bu gelişmeyle yeni bir fırsat yakaladığını düşünen Nikola, Osman Bey’e karşısında intikam yemini eder. Osman Bey, Nikola’nın tuzağına düşmesine neden olan haini tutmak için and içerken; elindeki ipuçlarını değerlendiren Malhun Hatun hainin obanın içinde olduğu konusunda uyarıda bulunur.

YARALANAN BAYHOCA’NIN AKIBETİ NE OLACAK?

Osman Bey ve Alpleri Bizans kuvvetlerinin kıskacından nasıl kurtulacak? Flatyos ve Nikola, savaş meydanından galibiyetle ayrılabilecek mi? Yaralanan Bayhoca’nın akıbeti ne olacak? Osman Bey, obadaki haini bulabilecek mi? Yelken Direği bölgesine gelen Moğol komutanı Kara Şaman Togay kim? Göktuğ ve Togay savaşı nelere sebep olacak? Süleyman ve Melik’in Türkleri uç bölgesinden söküp atmak için kurduğu plan ne? Malhun Hatun ve Bala Hatun arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacak? Malhun Hatun hainin bulunması için nasıl bir taktik izleyecek, elindeki ipuçlarını Osman Bey’le paylaşacak mı? Dündar Bey planında başarılı olabilecek mi?

ATV Kuruluş Osman 48. bölüm full izleme linki yayınlandı mı? Kuruluş Osman son bölüm HD izle! Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Kuruluş Osman’da beklenen kapışma

OSMAN BEY BÜYÜK SAVAŞA HAZIRLANIYOR

Çömlekçi İdris’in obadaki hainlerin ismini veremeden infaz edilmesinin arkasında hainleri ortaya dışında tutmak için harekete geçen Osman Bey, Nikola’nın Konstantinopolis’e çağırıldığı bilgisi alır. Nikola’yı ele geçirmek için bir dominant planlayan ve savaş hazırlıklarına başlayan Osman Bey, bu kez avını elinden kaçırmamaya kararlıdır. Papa’nın ajanları Melik ve Süleyman bu istihbaratın Osman Bey’e ulaştığının bilgisini verince, Nikola, Osman Bey’i zıt köşeye yatırmak için plan kurar.

MALHUN HATUN VE BALA HATUN ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR

Targun’un ölümünün arkasından Kumanların lideri haline gelen Göktuğ, tanrısal emanetleri Nikola’ya götürerek onun güvenini kazanmaya çalışır. Çömlekçi İdris’in ölümünün ardındaki güvende olduğunu düşünen Dündar Bey yeni bir ittifak arayışına girer. Alpleriyle birlikte direk bölgesine gelen ve obası için yeni bir yurt bulmak için çalışan Malhun Hatun’a Osman Bey’in ilgisi Bala Hatun’u rahatsız eder. Malhun Hatun’un bey kızı tavrı Bala Hatun’la aralarında soğuk rüzgarlar esmesine neden olur.

NİKOLA’NIN TAKTİĞİ İŞE YARAYACAK MI?

Osman Bey, Nikola’yı daha aşağı yapabilmek için nasıl bir taktik kuracak? Nikola, Osman Bey’i tuzağa düşürebilecek mi? Bizans kuvvetleri ve Kayı alpleri arasındaki mükemmel savaşın galibi kim olacak? Göktuğ, Nikola’nın güvenini kazanabilecek mi? Dündar Bey, yeni ittifakında aradığını bulabilecek mi? Malhun Hatun planlarını gerçekleştirebilecek mi? Malhun Hatun ve Bala Hatun aralarında neler yaşanacak?

KURULUŞ OSMAN OYUNCULARI KİMLER?

Burak Özçivit

Nurettin Sönmez

Ragıp Savaş

Emre Basalak

Özge Törer

Buse Arslan

Aslıhan Karalar

Açelya Özcan

Yiğit Uçan

Emel Büyükbaba

Ali Sinan Demir

Ömer Ağan

Ayşen Gürler

Seda Yıldız

Ahmet Kılıç

Abidin Yerebakan

Didem Balçın

Selin Hecin Süvarisi

Celal Al

Burak Çelik

Çağrı Şensoy

Tolga Akkaya

Çağkan Çulha

Mete Deran

Yeşim Ceren Bozoğlu

Erkan Avcı

Seçkin Özdemir

Ahmet Yenilmez

Belirlenmiş Gürsoy

Bahtiyar Engin

Oğuz Kara

Kahraman Sivri

Cüneyt Arkın

Kanbolat Şatafat Arslan

Seray Kaya

Sezanur Sözer

Umut Karadağ

Maruf Otajonov

Zeynep Tuğçe Bayat

Zabit Samedov

Mert Turak

Tekin Esas

Yağızkan Dikmen

Kartal Balaban

Funda Güray

Yoruma kapalı.