Genel Blog

ATV Maraşlı 5. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Maraşlı son bölümde neler oldu? Maraşlı yeni bölüm fragmanı izle!

30

ATV Maraşlı 5. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Maraşlı son bölümde neler oldu? Maraşlı yeni bölüm fragmanı izle!

Özel Kuvvetler’den bölünme eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını vermek istemektedir. Gözü pek, gözü kara, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata çevirmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün isteksiz olarak bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır. Bu hafta 5. bölümüyle ekranlara gelecek olan Maraşlı’nın yeni bölümü ve son bölümü merak ediliyor!

MARAŞLI 5. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

MARAŞLI YENİ BIRIM CANLI İZLE ATV!

“Ben seni katiyen bırakmayacağım.”

Mahur, Maraşlı ile birlikte arkadaşı Kemal’in sergisine gider. Kemal, Mahur’u bir sanatsever ile tanıştırır. Kemal’in tanıştırdığı kişi Maraşlı ve Mahur için gergin dakikaların başlangıcıdır. Maraşlı ve Mahur sergide kiminle tanışacaklar? Mahur, annesiyle ilgili ne öğrenecek? Mahkeme günü gelmiştir. Savaş, eğer Mahur ifadesini geri çekmezse Mahur’u öldüreceğini söyler. Mahur ifadesini değiştirecek mi? Savaş tutuklanacak mı? İlhan, Ozan’ı arar, Maraşlı konuşmaları duyar. Ozan’ın nerede olduğunu öğrenmiş olur. Maraşlı, Nevzat’a bir kulübe ayarlatır. Ozan’ı alıp kulübede sorgulamayı planlamaktadır. Maraşlı’nın Ozan’la ilgili planı nedir? Savaş bir anlaşma gerçekleştirmek ister. Bu uzlaşma ile artık Maraşlı’nın hayatı tehlikedir. Savaş, planında başarmak için kimi kullanacak? Maraşlı bu tehlikeyi nasıl ortadan kaldıracak?

Bir önceki yazımız olan Sefirin Kızı 'Bora' kimdir, gerçek adı ne? Sefirin Kızı yeni oyuncusu Ferit Aktuğ kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ferit Aktuğ film ve dizileri! başlıklı makalemizde adana, ferit aktuğ ve ferit aktuğ kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.