Genel Blog

ATV Maraşlı 7. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Maraşlı 6. son bölüm full HD izle! Maraşlı son bölümde neler oldu?

20

ATV Maraşlı 7. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Maraşlı 6. son bölüm full HD izle! Maraşlı son bölümde neler oldu?

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçmek istemektedir. Gözü öyle, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata çevirmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır. Bu hafta 7. bölümüyle ekranlara gelecek olan Maraşlı’nın yeni bölümü ve son bölümü merak ediliyor!

ATV MARAŞLI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

MARAŞLI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Maraşlı ve Mahur, Zeliş’i hastaneye götürürler. Maraşlı, bu hainliği Savaş’ın yaptığından emindir ve onu öldürmeye yemin içer. Mahur, Zeliş’in yaşadıklarından dolayı kendini suçlamaktadır. Zeliş bundan böyle Maraşlı ile de bir irtibat kurmamaktadır. Maraşlı yıkılır. Maraşlı, Savaş’tan intikamını nasıl alacaktır?

İlhan ve Ozan, Savaş ile görüşmeye gideceklerdir ve Savaş oluşturacağı yeni işleri anlatacaktır. İlhan aleyhinde çıkar ama artık tükenmiştir. Bir karar verir ve Ozan’ın evine gider. İlhan’ı, Ozan’ın evinde bekleyen risk ne olacaktır?

Nevzat, Savaş’ın maskeli adamlarından birini bulmuştur. Adama zulüm ederek bu olayı Savaş’ın yaptığını onaylatır. Maraşlı, Savaş’a adamı ile adrese yalnız gelmesi üzerine bir anekdot gönderir. Maraşlı ve Savaş’ın büyük yüzleşmesinde neler yaşanacaktır?

Mahur, Necati ve İlhan, eski resim albümlerine bakarlarken Ömer’in fotoğrafını görürler. Necati, Mahur’a, Ömer’le ilgili önemli bir veri verir. Mahur ve Maraşlı bu bilginin peşine düşerler. Maraşlı ve Mahur’un öğrendiği hakiki hem Maraşlı keza de Türel ailesi için bomba etkisi yaratacaktır!

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ATV MARAŞLI SON BÖLÜM FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Savaş, Mahur’u kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahur’a fazla kötü davranmaktadır. Mahur, ilk kez ölüme çok yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlı’nın öldüğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahur’u kurtarmak için nasıl bir yol izleyecek? Savaş, Aziz’den; Mahur’un, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlı’yı öldürmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlı’yı öldürmeyi göze alacak mı? Aziz’den uzun süredir belirsizlik duyan Maraşlı’nın bu anlaşmadan haberi nasıl olacak? Bütün kartlarını oynayan Savaş, Ozan’ı da tehdit eder. Savaş, Ozan’a 24 saat zaman verir. 24 saat sonunda Türel Ailesi’ni ve Ozan’ı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir. Mahur, arkadaşı Betül’ün düzenleyeceği kermese Zeliş’i de ağırlama eder. Bu misafir etme Maraşlı’ya güvenli olmayan kazanç ama Mahur’u kıramaz. Kermeste şen zaman geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zeliş’in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlı’yı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahur’u bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

Bir önceki yazımız olan TRT1 Seksenler canlı izle! Seksenler son bölüm izle! Seksenler dizisi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Seksenler oyuncuları kimler? başlıklı makalemizde dizi, dizisi ve hangi kanalda hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.