Genel Blog

Auslogics Disk Defrag

42

Auslogics Disk Defrag

Auslogics Disk Defrag FAT 16, FAT 32 ve NTFS dosyalama sistemlerini kullanan değişmez disklerin birimlerini birleştirebilen bedava, süratli ve işlevsel bir program.

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca kullanılabilen bir kullanım olan ve Windows içerisinde gelen disk birleştiricisinden hissedilir derecede seri çalışan Auslogics Disk Defrag, XP, Vista ve 7 gibi bütün aktüel Windows sürümlerini destekliyor.

Diski birleştirme sırasında ve sonrasında ayrıntılı veri veren ve rapor sunan bu enerjik program işletim sisteminin ve uygulamaların çalışmasında performans artışı sağlıyor. Geliştirilmeye devam eden programın bellek kullanımı da en üye indirilmiş durumda.

Yenilenen sürümler ile birlikte birleştirme algoritması @ oranında geliştirilmiş ve işlem hızı arttırılmış bulunuyor. Keza birleştirme işleminden önce temporary (geçici) dosyaların kaldırılması ve kaynak kullanımını ayarlama (low, bayağı, high), günlük basit ve süratli disk birleştirmek işlemleri için “Defrag” ya da tam disk birleştirmek yerine getirmek için “Defrag & Optimize” seçeneklerinden birini seçme, ileri tarihli birleştirme işlemleri atama, abes alan ayırma ve kullanılan dosyaların devamlılığını oluşturma gibi birçok gelişmiş özellik ve yeni seçenekler programa eklenmiş durumda.

Auslogics Disk Defrag yenilenen özellikleri ile hem yeni raporlama özellikleri, dosya isim ve uzantı detayı, arkaplanda birleştirme işlemi yapabilme, Windows Gezgini entegrasyonu vb. diğer çoğu geliştirme ile karşımızda.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

İndir

Bir önceki yazımız olan iSpy başlıklı makalemizde g?venlik kameras?, motion detection ve video broadcast hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.