Genel Blog

Auslogics Registry Cleaner

22

Auslogics Registry Cleaner

Bilgisayarınıza program yüklediğinizde, eklentiler ekleyip kaldırdığınızda veya yardımcı ek yazılımlar kurduğunuzda kısacası gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerde Windows “Kayıt Defteri” (Registry) üzerinde yaptığınız işlemlere ait gerekli ve gereksiz çok sayıda bilgi kaydı yapar. Bazen programları kaldırdığınızda bile bu bilgiler sisteminizden yok olmaz. Zamanla performans kaybına ve yavaşlamaya sebep olan bu gereksiz çöp kayıtları sistem optimizasyonu konusunda uzman bir yazılım üreticisi olan Auglogics’in ücretsiz olarak sunduğu Registry Cleaner programı ile temizleyebilirsiniz.

Basit bir yapıya sahip ve konuya odaklı işlevsel bir program olan Auslogics Registry Cleaner bilgisayarınızın kayıt defteri bölümündeki gereksiz ve hatalı bilgilerden kurtulmanız için size kolay bir yol sunarken bilgisayarınızın performansını arttırma konusunda da güçlü bir araç. Sistem performansını en üst  düzeye çıkarabilen Auslogics Registry Cleaner kullanabileceğiniz en başarılı ücretsiz yazılımlar arasında.

İndir

Bir önceki yazımız olan Disk Savvy başlıklı makalemizde directory size, disk quota ve disk space analyzer hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.