Genel Blog

Avira Free Software Updater

25

Avira Free Software Updater

Avira Free Software Updater eğer bilgisayarınızdaki yazılımları teker teker güncelleme derdinden kurtulmak istiyorsanız işinize yarayabilecek bir yazılım güncelleme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bir araç olan Avira Free Software Updater, hem bilgisayar hızlandırma keza de bilgisayarınızın güvenliğini sağlama konusunda size muavin oluyor. Güncellemeleri yapılmamış yazılımlar güvenlik açıklarına sahip olabiliyorlar ve bu açıklardan faydalanan virüsler bilgisayarınıza sızabiliyor ve bireysel bilgileriniz çalınabiliyor. Bazen de güncellenmemiş bir yazılım sisteminizin performansını altında çekebiliyor. İşte Avira Free Software Updater ile bu problemleri çözebilirsiniz.

Avira Free Software Updater, esas olarak bilgisayarınızda yüklü yazılımları tarıyor ve tespit ediyor, sonrasında da bu programların en aktüel sürümlere sahip olup olmadığını denetliyor. Güncelleme gerektiren programları güncelleyebilmeniz için size üreticlerin internet sitesinden elde edilen tehlikesiz bağlantılar sunulmakta.

Avira Free Software Updater size bilgisayarınızdaki bir program güncellemeye ihtiyaç duyduğunda uyarılar da vermekte.

İndir

Bir önceki yazımız olan HDDExpert başlıklı makalemizde disk kullan?m analizi, disk kullan?m? ve hard disk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.