Genel Blog

Aygün Aydın kimdir, kaç yaşında? Aygün Aydın Hakan Sabancı iddiaları ile gündemde

41

Aygün Aydın kimdir, kaç yaşında? Aygün Aydın Hakan Sabancı iddiaları ile gündemde

Oyuncu Aygün Aydın son dönemde Hakan Sabancı paylaşımları ile gündemde. sosyal ağ hesabı üzerinden konuya ilişkin fazla sayıda paylaşımda bulunarak dikkat çeken talimat yaptı. Okumuş, Sabancı’ya ait olduğu bahis edilen mesajları kendi hesabı üzerinden yayınlandı.

AYGÜN AYDIN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Aygün Açık Fikirli 1995 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı bölümünde okudu. Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli’nin “Şeker” klibinde oynamıştır. Bu Tarz Benim adlı moda programı ile tanındı.

Oyunculuk ve müzik eğitimi almıştır. Son olarak Bay Yanlış dizisinde Şebnem karakterine yaşam vermiştir.

Aygün Hanım Instagram hesabını kullanan Aygün Aydın’ın 178 bin takipçisi bulunuyor.

INSTAGRAM’DAN AÇIKLADI

Aygün’ün Instagram hesabından yaptığı açıklamaların bir bölümü şöyle “Sizin benimle derdiniz ne? 3 gündür olayları çarpıtmaya, beni linçlemeye doymadınız. İyi fakat Hakan’la konuştum. Ne dek çok kişinin yarasına dokunmuşum. Beni Merve Boluğur gibi deli göstermeye çalıştılar. Hakan’la ilk görüşmeye başladığımdan herkesten çok saklamaya çalıştım bu durumu. Aramızda diğer bir muhabbet vardı. Hakan hakkında konuşmadığım için şizofren olduğumu söylediler, sustum.”

 

Bir önceki yazımız olan Rubato grubunun solisti Özer Arkun'un kız arkadaşına darp davasında yeni gelişme başlıklı makalemizde evlilik hazırlığı yaptığı burcu yılmaz, özer arkun ve rubato hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.