Genel Blog

Ayrıldılar mı? Survivor İsmail’in nişanlısı konuştu! Gamze Atakan’dan açıklamalar!

23

Ayrıldılar mı? Survivor İsmail'in nişanlısı konuştu! Gamze Atakan'dan açıklamalar!

Survivor İsmail Balaban, annesi ve nişanlısının yaşadığı ağız dalaşı sonrası adada motivasyon problemi yaşamıştı. İsmail Balaban, nişanlısı Gamze Atakan ile konuştu. İsmail Balaban annesiyle nişanlısı arasında yaşanan olayları nişanlısı Gamze Atakan’dan da dinledi. 

”Elimizde olmayan sebeplerden dolayı çok talihsiz bir olay oldu”

Survivor İsmail’in nişanlısı Gamze Atakan, ”Herkesin sağlığı yerinde, kimsenin bir sıhhat problemi yok. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı çok şanssız bir olay oldu. Senle İstanbul’a gittiğimizde benim görünmemden başlayan bir problem oldu. Nişanlı olduğun ortaya çıkmasın, nişanlı olduğun için SMS gelmez gibi olaylar döndü. Gülsüm anneme böyle şeyler söylemiş etraftan halk müziği. Konu bu. İsmail zaten orada başarısıyla öne çıkacak insan, bunları düşünmüyor. Dıştan halk müziği annene böyle şeyler söylemiş. Akrabalar, eş dost böyle söylemiş.” dedi. 

İsmail Balaban ise ”Gamze annem niye böyle bir şey anlayacak, nereden zihin edecek? Annem bunun muhakemesini yapacak birisi yok.” karşılığını verdi.

İsmail Balaban’a yanıt olarak Gamze Atakan, ”Ben burada kimseyi karalamak istiyorum. Sen geldiğinde konuşulacak şeyler. Bunları kafana takmamanı istiyorum. Sonradan ne olduysa ben bilmiyorum. Üç gün sonradan; Gülsüm annem, annemi arayıp ”Biz bu nişanı atıyoruz.” dedi.” ifadelerini kullandı. 

”Ben senin bırakıp gittiğin Gamze’yim”

Bana mantıklı gelmiyor diyen İsmail’e cevap veren Atakan, ” Bana bak inan, bana da rasyonel gelmiyor İsmail. Ben senin bırakıp gittiğin gamzeyim. Sadece bu konuda için kuytu olsun. Dört aydır evdeyim. Kesintisiz seni izliyorum. Sen yemek yemiyorsun ben de yemiyorum. Seninle yatıp seninle kalkıyorum. Bırakıp gittiğim Gamze kimse ben hala oyum. Senden tek isteğim bu konularda aklına daha artı şeyler gelmesin, içine kurt düşmesin. Aile arasında anlaşmazlık.” cümlelerini belirtti.

İsmail Balaban, ”Bu muhabbetin durduk yere çıkması bana anlamsız geliyor” şeklinde konuştu.

”Seni çok seviyorum”

Gamze Atakan, ”İnan bana neden cephe aldıklarını ben de anlamadım. Ben neden yaptıklarını bilsem zaten sana yansımadan çözerdim ama bana çözüm yapacak bir şey bırakmadılar. Sen gelmeden çözülecek bir olayı yok. Annenle konuşman gerektiğine adalet veriyorum. Ben de olsam ben de benzer şeyi yapardım. Senden tek istediğim bu konularda aklına daha fazla şeyler gelmesin, içine kurt düşmesin. Bu dek büyümesi bile çok abuk subuk. Benim annem bir tek fena sözcük kullanmadı. Her şey böylece lâf anlamaz ama. Annen gidip herkese biz nişan attık diyor. Seni fazla seviyorum kendine mükemmel bak, bunları düşünme, kafana takma.” diyerek konuşmayı tamamladı. 

Bir önceki yazımız olan Teşkilat 9. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm izle! başlıklı makalemizde teşkilat, teskilat 10 bölüm ve teskilat 9 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.