Genel Blog

Back4Sure

22

Back4Sure

Back4Sure değerli bulduğunuzu belgelerinizi, resimlerinizi ve videolarınızı yedeklemek için kullanabileceğiniz bedava bir yedekleme programıdır. Program ile yedekleyeceğiniz dosyaları bilgisayarınız üstünde istediğiniz yerde saklayabilirsiniz.

Back4Sure yedekleme için seçtiğiniz bütün dosyaları kendi belirleyeceğiniz bir gaye klasörde toplayacak şekilde kopyalarını alacaktır. Program ilk yedekleme işleminden daha sonra, her yerde aynı dosyalar için yedekleme yapılmak istenildiğinde, yalnızca üzerinde değiştirme yapılan dosyaları tekrar yedekleyerek çabuk bir yedekleme işlemi gerçekleştirecektir.

İsterseniz bir USB hafıza, harici disk ya da ikincil bir değişmez diski yedekleme hedefi olarak gösterebilirsiniz. Ayrıca program siz yedek alırken isterseniz dosyalarınızı sıkıştırarak yerden tasarrufta sağlamaktadır.

Back4Sure dosyalarınızı depo etme için özel bir dosya biçimi kullanmamaktadır. Tüm dosyalar sıkıştırılmış şekilde yedeklenirken .ZIP ya da .7zip gibi tanıdık sıkıştırma formatlarıyla saklanır. Bu Vesile Ile protez aldığınız dosyalarınızı baştan açtırmak için Back4Sure’a ihtiyaç duymazsınız.

Program kullanıcılara yedekleme işlemi için çoğu seçenek sunmaktadır ve isterseniz USB bellekler üzerinde portatif şekilde de kullanabilirsiniz. Herhangi bir şekilde sistem üstünde iz bırakmaz ve ekstra bir doldurma yapmaz. Bir yedekleme çözümüne ihtiyacınız varsa Back4Sure denemeniz gereken başarılı programlardan birisi.

İndir

Bir önceki yazımız olan Visual Boy Advance başlıklı makalemizde gameboy advance emulator, indir visualboy advance ve indir visualboy advance ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.