Genel Blog

Baraj Bahar kimdir, gerçek adı ne? Gizem Karaca kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

204

Baraj Bahar kimdir, gerçek adı ne? Gizem Karaca kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Baraj dizisinde Hakan’ın kız kardeşi olan Bahar Özsoy, 30’lu yaşların ortasında, çekici, muhabere bir kadındır. Henüz küçük bir kız çocuğuyken babasını kaybetmiş, abisi Hakan’ı ölen babasının yerine koymuştur. Annesinin otoriter, aileye dominant hallerinin de getirisiyle, abisine olan düşkünlüğü ve bağı koparılamaz hale gelmiştir. Peki lakin Baraj Bahar kimdir, Gizem Karaca kaç yaşında?

Baraj Bahar kimdir? 

Hakan’ın bir telefonuyla, Nazım’a yardımcı olmak için Isparta’ya gelerek evrenimize girer . Hakan ondan başta bir şey istemiştir, Bahar için bu isteğin anlamı fazla büyüktür… Bunun etkisiyle, içine fazla sinmese de, abisinin isteğini yerine getirir… Hakan’ın Çay’e olan saplantılı sevdasına karşın, ölen karısından daha sonra her tarafta hayata bağlandığı için, her şeye göz yumar.
Hakan ve Dere arasındaki engeli, Nazım olarak görse de işler planladığı gibi gitmeyecektir.
Hikayenin en kilit noktalarından birinde duran Bahar, ailenin her şeyden ve herkesten önce geldiğine inansa da, zaman içinde kan bağına olan sadakati sarsılmaya başlayacaktır…

Gizem Karaca kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Baraj dizisinde Bahar karakterini canlandıran Gizem Karaca 7 Eylül 1992 doğumludur, İstanbul’da doğan Gizem Karaca Başak burcudur. Gizem Karaca’nın boyu 170, kilosu 55’tir. Aslen anne kadar Arnavut olan ve baba tarafından Selanikli olan Gizem Karaca 7 yaşında Florida’da eğitim almıştır. İlk ve orta okulu orada aydın lise yıllarında baştan İstanbul’a dönerek lise öğrenimini burada tamamlamıştır. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Ama 2011 yılında Uğurkan Erez ‘in ajansına çekicilik yarışmasına bulunma için okulunu dondurmuştur. daha sonra New York Film Akademisin de oyunculuk eğitimi almıştır. Kemal Ekmekçi ile birlikte uzun soluklu bir sevgililik yaşamış Gizem Karaca ilerleyen zamanlarda nişanlamış ve 17 Eylülde evlenmiştir. Hoş köylü dizisinin setinde tanışan çift mutlu olduklarını belirttiler.

Gizem Karaca hangi dizilerde oynadı?
Oynadığı Dizi ve Filmler: İlk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde 4 bölüm figüranlık yapmıştır. 2012 yılında Eve Düşen Şimşek adlı dizi ile ilk televizyon projesine girmiş oldu. Daha yine 2012 yılında Adını Feriha Koydum Emirin Yolu dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte başrolü paylaşmıştır. 2013 ve 2014 yıllarında Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız ile birlikte başrolü paylaşmıştır. 2015 yılına geldiğimizde Berk Cankat ile birlikte başrolünü oynadığı Hoş Köylü dizisinde rol almıştır.2016 yılında ise İstanbul Sokakları adlı televizyon dizisinde yeniden başrolü oynamıştır. 2017 de çok sevilen Kara Sevda dizisinde polis rolünü canlandırmıştır. Yeniden 2017 de Merve Boluğur ve Yusuf Çim ile birlikte İçimdeki Fırtına dizisinde rol almıştır. Fakat dizinin rating düşük olduğu için yayından kaldırılmıştır. Tüm bu dizilerin yanı sıra Barıştırma Kılıç ile başrolü paylaştığı Seni Seviyorum Adamım ve Kerem Cem ile oynadığı yeni çekilen Küçük Karşılıklı filmi ve çekimleri demin biten Ay Lav Yu Tuu filmler de bulunmaktadır.

Yoruma kapalı.