Genel Blog

Baraj canlı izle! Fox TV Baraj 34. yeni bölüm canlı izle! Baraj yeni bölümde neler olacak? Baraj son bölümde ne oldu?

27

Baraj canlı izle! Fox TV Baraj 34. yeni bölüm canlı izle! Baraj yeni bölümde neler olacak? Baraj son bölümde ne oldu?

Fox TV ekranlarında başlayan Baraj dizisi izleyicilerin beğenisini topladı. Konusu le dikkat çeken filmde başarılı oyunculuk performansları alkış toplarken Baraj dizisi oyuncuları kimler? Baraj konusu ne merak edildi. Baraj 34. birim izle! Baraj 35. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BARAJ CANLI İZLE!

BARAJ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nazım’ın Çay’in hayatını kurtarması sonunda ikisinin de duyguları hakkında dürüst olmalarına sebep olur. Bahar ise bir yana Akarsu’in başına gelenlerin sebebini saklamaya bir yanlamasına da Nazım’ı kaybetmemeye çalışır. Lakin Azra’nın geçmişinin onu yakalaması ve Mert’in kaçırılması her şeyi karıştıracaktır.

Tarık, Zahra ve İbrahim bir yanlamasına Halit ve Hayriye’nin izdivaç teklifi, bir yana Meryem’in cesedi ve bir yana da Bahar’ın onları Halil’in cinayetiyle suçlaması üzerine en ince ayrıntısına kadar köşeye sıkışmışlardır.

BARAJ DİZİSİ KONUSU NE?

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir dostluk sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Çay’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Akarsu’in fazla hoş ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki bere yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan nedeniyle Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır…

Baraj canlı izle! Fox TV Baraj 34. yeni bölüm canlı izle! Baraj yeni bölümde neler olacak? Baraj son bölümde ne oldu?

BARAJ YENİ BÖLÜMDE NE OLACAK?

Nazım, Nehir’in Bahar ve Azra hakkında söylediklerine bir kere daha inanmayınca Akarsu bundan böyle Nazım defterini iyice kapatır. Ama Nehir’in kısa sürede yeni bir adamla yakınlaştığını gören Nazım da Dere defterini kapatmış mıdır? Dahası bu yeni adamın Nehir’le yakınlaşmasının sebebi nedir?

Tarık, Zahra ve İbrahim, Meryem’i de alıp Halit’in köyünün yolunu tutarlar. Hem düğünden keza de cesetten kurtulabilecekler midir?

BARAJ 35. BIRIM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Baraj dizisi bugün akşam yayınlanacaktır. Az Önce 35. birim fragmanı çıkmadı. Dizinin yayınlanmasının arkasında yeni birim fragmanının çıkması bekleniyor. Takipte kalabilirsiniz.

BARAJ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Asıl karakterler:

• Feyyaz Duman (Nazım)

• Biran Damla Yılmaz (Çay)

• Burak Yörük (Tarık)

• Sumru Yavrucuk (Zerrin)

• İman Casablanca (Zahra)

• Sait Genay (Orhan)

• Tuna Orhan (Ekrem)

• Rana Cabbar (Kemal)

Yardımcı karakterler:

• Mesut Yılmaz (İsmet)

• İhsan İlhan (Yaşar)

• Batuhan Yüzgüleç (İbrahim)

• Şamil Kafkas (Halil)

Bir önceki yazımız olan Baraj nerede çekiliyor? Baraj dizisi hangi şehirde, ilçede ve mahallede çekilmiştir? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? başlıklı makalemizde baraj, baraj dizisi ve dizilerin çekildiği mekan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.