Genel Blog

Baraj dizisi hangi şehirde, hangi ilçede çekiliyor? Baraj dizi çekimleri nerede yapılmaktadır? Baraj hangi filmden uyarlamadır?

34

Baraj dizisi hangi şehirde, hangi ilçede çekiliyor? Baraj dizi çekimleri nerede yapılmaktadır? Baraj hangi filmden uyarlamadır?

Ekranların sevilen dizisi Baraj dizisinin nerede çekildiği merak konusu oldu. Peki Baraj dizisi nerede çekiliyor? Baraj dizisi hangi ilde, hangi şehirde ve semtte çekiliyor? Baraj dizisi dizisi yeni bölümü ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda?

BARAJ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Baraj dizisi nerede çekiliyor merak konusu oldu. Baraj dizisi Sakarya ilinde çekildiği bilinmektedir. Dizinin Sakarya şehrinin Pamukova ilçesinde çekildiği düşünülmektedir. Benzer şekilde dizinin Baraj sahneleri de Pamukova ilçesindeki Akçay Barajı’nda çekilmektedir.

Kısacası Baraj dizisi Sakarya’da bulunan Akçay Barajı şantiyesinde çekilmektedir. Baraj sahnesi haricindeki çekimlerin de bu alan civarında gerçekleştirildiği tahmin edilmektedir.

BARAJ DİZİSİ HANGİ FİLMDEN UYARLAMADIR?

Baraj, Med Üretim ve No:9 Productions imzalı, ilk bölümü 17 Mart 2020 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini ve senaryosunu Hasan Tolga Pusat’ın üstlendiği Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisidir. 1977 yapımı Baraj filminin dizi versiyonudur.

BARAJ NE SÜRE, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Baraj dizisi her Salı günü saat 20:00 ‘da Fox TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Hekimoğlu canlı izle! Kanal D Hekimoğlu 36. yeni bölüm canlı izle! Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde hekimoğlu, hekimoğlu 36. bölüm fragmanı ve hekimoğlu bölümler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.