Genel Blog

Baraj dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte tam kadro Baraj oyuncu kadrosu!

21

Baraj dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte tam kadro Baraj oyuncu kadrosu!

Baraj dizisinde; birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Dere ’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Dere ’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Akarsu ’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan nedeniyle Nazım, baraj inşaatına İstanbul ’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık ’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Dere ’in fotoğraftaki Tarık ’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır… Baraj akıcı hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki lakin Baraj dizisinin oyuncuları kim?

Peki ama Baraj dizisinin oyuncuları kim?

Baraj dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sık sık araştırılıyor. Baraj oyuncu kadrosu haberimizde. 

Baraj Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Baraj dizisinin oyuncuları Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Sumru Yavrucuk, İman Casablanca, Gizem Karaca, Hira Su Yıldız yer almaktadır.

Baraj Nazım Güney (FEYYAZ DUMAN) kimdir?

Nazım 40-45 yaşları arasında, sert bir mizaca sahip, saçları ve sakallarına hafif beyazlıklar düşmüş olgun biridir. Bir baraj inşaatında ustabaşı olarak çalışmaktadır. Disiplinli, tavizsiz, içine kapanık birisidir. Eksik konuşur. Geçmişi hakkında kimse bir şey bilmemektedir. Sert ve içine kapanık dünyasına yolda bulduğu ve yaralarını iyileştirdiği bir yavru köpek yoldaş olmuştur. Fakat kendini en iyi hissettiği zamanlar bir arkadaşlık sitesinden yazıştığı Akarsu ile geçirdiği zamanlardır. Duygudaşlık kurduğu bu kadının fotoğrafını göndermesiyle içinden çıkılması zor bir duruma girer. Kendi fotoğrafını göndermeye yiğitlik edemez ve baraj inşaatında sürgüne gönderilen, hiçbir şekilde anlaşamadığı güvenilmez, yakışıklı genç Tarık ’ın fotoğrafını gönderir.
Nehir ’in baraja gelmesiyle; iyi ile kötünün, dürüst ile yanlışın birbirine gireceği ruhsal gerilimler ve gelgitler yaşamaya başlayacak, aşkı için her şeyi göze alabilecek tehlikeli bir aşığa dönüşecektir.

Baraj Çay Aksu (BİRAN DAMLA YILMAZ) kimdir?

Nehir; 25-30 yaşları arasında, genç ve güzel bir kadındır. Yetimhanede büyümüştür. Zinde duruşunun ardından son derece duygusal ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Genç yaşında Zerrin ile tanışmıştır ve onun himayesine geçmiştir. Zerrin bir dolandırıcıdır ve Çay ’e de dolandırıcılığı öğretmiştir. Nehir bu işte çok yeteneklidir. Ama yaşadığı bu sahte hayattan ve dolandırdığı insanlara verdiği zarardan dolayı mutsuzdur. Kendi olabildiği ve mutlu hissettiği tek anlar ise; bir dostluk sitesinde, fotoğrafını deha görmeden yazıştığı Nazım ile geçen zamanlardır. Tek dostu kendisinden yaşça çok büyük olan üst kat komşusu şair Orhan ’dır. Orhan ’ın kalbinin sesini dinle sözüne kulak verir ve Nazım ’ı tanımak için yanına baraj inşaatına gider. Burada yaşayacakları ve kendi hayatının gerçeklerinden bir türlü kurtulamayışı onu zor durumların içine düşürecektir.

Baraj Tarık Yılmaz (BURAK YÖRÜK) kimdir?

Tarık; 25-30 yaşlarında yakışıklı, albenili, karizmatik, kadınlar ve ilişkiler konusunda uzman sayılabilecek bilgiye ve yeteneğe sahip biridir. Sözcükleri kullanmadaki başarısıyla elde edemeyeceği kadının olmadığına inanır. Zamanını tavladığı varlıklı kadınların hayatlarına müşterek olup paralarını yiyerek lüks içinde geçirmektedir. Güvenilmez ve vurdumduymazdır. Aşka inanmaz. Duygusallık ve romantizmi sadece amacına ulaşmak için kullanılır. Kadınlar ve lüks hayat tutkusudur. Ama parasını harcadığı bir kadının tekinsiz babası onu ayrım eder ve keza kızından uzaklaştırmak, keza de kızından yediği paraları geri ödetmek için onu sahibi olduğu baraj inşaatına gönderir. Nazım ustanın himayesine emanet eder. Tarık ait olmadığı bu ortamdan kaçmaya çalışır oysa bütün yollar Nazım ’a çıkmaktadır. Nazım ile bir avantaj mücadelesi başlar. Ve sonunda alacağı intikam ayağına kazanç. Nazım yazıştığı kadına Tarık ’ın fotoğrafını göndermiştir. Tarık ’tan iki günlüğüne yerine geçmesini ister. Bu durumu kendi konforuna kullanan Tarık için, süreç içinde Akarsu ’e olan hislerinin aşka dönüşmesi her şeyi çıkmaza sokacaktır. Aşk ile birincil defa karşılaşan, dahası bunu bir başkasının sevdiği kadına karşı hisseden Tarık için bildiklerini unuttuğu yeni bir macera başlayacaktır.

Baraj Zerrin (SUMRU YAVRUCUK) kimdir?

Zerrin; orta yaş üstü, son derece çekici, karizmatik ve akıllı bir kadındır. Hayatını dolandırıcılık yaparak geçirmektedir. Aralıksız amacına ve hedefine göre değişen takım arkadaşları vardır fakat yalnızca Çay onun vazgeçilmezidir. Ona karşısında bir anne içgüdüsü ile hareket etmektedir. Kendisi için keza iyi bir ortak ayrıca de bir yoldaştır. Genç yaşta bir izdivaç yapmış ama sevdiği adam göre hamile haliyle terk edilmiştir. Bu yüzden kimseye aleyhinde bir bağlılık ya da aidiyet hissetmez. Hayata karşısında tek başınadır. Kuvvetli ve karalı bir yapıya sahiptir. Duygusallıktan fazla hoşlanmaz. Gerçekçi ve net düşünür. Çay ’in işi ve kendisini bırakma kararı onun için yıkımdır. Ne yapıp edip Nehir ’i geriye döndürecektir.

Baraj Zahra (İMAN CASABLANCA) kimdir?

Baraj inşaatında çalışan aşçı Halil ’in karısıdır. 20-25 yaşları aralarında genç, güzel ve ilgi çekici bir kadındır. Flörtleşmeyi sever. Barajdaki tüm erkeklerin göz hapsindedir. Bu durumu kocası Halil de ayrım etmekte ama Zahra kocasını parmağında oynatmaktadır. Evliliği formalite evliliğidir. Kocası Halil ’e aleyhinde bir aşk, sadakât hissetmemektedir. Barajdan kurtulma hayalleri kurmaktadır. Bu hayallerine varmak için birincil gördüğü anda beğendiği Tarık ’ı göstermek ister. Zamanla Tarık ’a saplantılı bir aşk hissetmeye başlayacak ve Tarık, Dere aşkı için ciddi bir tehlike oluşturacaktır.

Baraj Bahar Özsoy (GİZEM KARACA) kimdir?
Hakan ’ın kız kardeşi olan Bahar Özsoy, 30 ’lu yaşların ortasında, cazibeli, göze çarpan bir kadındır. Az Önce ufak bir kız çocuğuyken babasını kaybetmiş, abisi Hakan ’ı ölen babasının yerine koymuştur. Annesinin otoriter, aileye başat hallerinin de getirisiyle, abisine olan düşkünlüğü ve bağı koparılamaz ışık halkası gelmiştir.
Hakan ’ın bir telefonuyla, Nazım ’a yardım etmek için Isparta ’ya gelerek evrenimize girer . Hakan ondan ilk önce bir şey istemiştir, Bahar için bu isteğin anlamı fazla büyüktür… Bunun etkisiyle, içine çok sinmese de, abisinin isteğini yerine getirir… Hakan ’ın Nehir ’e olan saplantılı sevdasına karşın, ölen karısından sonradan bitmiş hayata bağlandığı için, her şeye göz yumar.
Hakan ve Nehir arasındaki engeli, Nazım olarak görse de işler planladığı gibi gitmeyecektir.
Hikayenin en kilit noktalarından birinde duran Bahar, ailenin her şeyden ve herkesten önce geldiğine inansa da, vakit içinde kan bağına olan sadakati sarsılmaya başlayacaktır…

Baraj Ayşe (HİRA SU YILDIZ) kimdir?

Baraj’ın Ayşe’si Hira Su Yıldız 2015 İzmir doğumludur. Annesi Betül Yıldız babası ise Başarı Yıldız’dır. Emir Tuğra adında ufak bir erkek kardeşi olan Hira’nın anne ve babasının ne meslek yaptığı ise bilinmiyor.
Minik yıldız Hira Su Yıldız oyunculuk kariyerine Kanal D ekranlarında oynayan Afili Aşk dizisinde devam etmişti. Dizide Ali Rıza ve Nazmiye’nin kızı Buse’yi canlandıran Yıldız, sevimli hareketleri ve başarılı oyunculuğuyla kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. 

Bir önceki yazımız olan Baraj Nehir kim, kaç yaşında? Biran Damla Yılmaz boy, kilo bilgileri merak edildi! başlıklı makalemizde baraj, baraj dizisi ve baraj nehir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.