Genel Blog

Baraj dizisi Zahra kimdir, gerçek adı ne? İman Casablanca kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

19

Baraj dizisi Zahra kimdir, gerçek adı ne? İman Casablanca kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Faslı Arap model Baraj dizisinin kadrosunda dikkatleri üstüne çekti. Baraj’ın hoş ve alımlı karakteri Zahra’yı canlandıran kimdir? İşte Baraj dizisinde kendine hayran bırakan İman Casablanca hakkında bilgiler!

Baraj Zahra kimdir?

Baraj inşaatında çalışan aşçı Halil’in karısıdır. 20-25 yaşları aralarında genç, hoş ve cazibeli bir kadındır. Flörtleşmeyi sever. Barajdaki bütün erkeklerin göz hapsindedir. Bu durumu kocası Halil de ayrım etmekte fakat Zahra kocasını parmağında oynatmaktadır. Evliliği formalite evliliğidir. Kocası Halil’e karşı bir aşk, bağlılık hissetmemektedir. Barajdan kurtulma hayalleri kurmaktadır. Bu hayallerine gelmek için birincil gördüğü anda beğendiği Tarık’ı kullanmak ister. Zamanla Tarık’a saplantılı bir aşk hissetmeye başlayacak ve Tarık, Dere aşkı için önemli bir risk oluşturacaktır.
5fa1ad26b57f151644a34f17

İman Casablanca kimdir nereli?

Faslı Arap model ve dizi film oyuncusu. 1.75 cm boyundadır. 1999, Fas doğumlu. Babası komiser ve annesi ise Fransızca öğretmenidir. 6 kardeşli bir ailede büyüdü. Fas’ta matematik mühendisliği okuyan Casablanca, Arapça, Fransızca, Türkçe ve Farsça olmak üzere toplam dört dil biliyor.

Best Model of the World 2018 birincisi olan Iman Casablanca Dört dil bilen milletlerarası bir oyuncudur. Matematik mühendisi olan Iman Casablanca iyi Türkçe’si ile uyarı çekmektedir. Iman Casablanca 2018’de Türk Hava Yollarında Kabin Memuru olarak çalışmıştır.
5fa1ad36b57f151644a34f19

2019 yılında Uykusuzular Kulübü dizisi oyuncu kadrosunda yer aldı. 2020 yılında rol aldığı Baraj dizisinde Ümran karakterini canlandırdı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Rol Aldığı Diziler:

Yasaklanmış Elma (2019-2020)

Baraj (Ümran, 2020)

Uykusuzular Kulübü (2019)

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı nerede yaşandı? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.