Genel Blog

Baraj dizisi Zahra kimdir, kaç yaşında? İman Casablanca nereli, hangi dizilerde oynadı?

31

Baraj dizisi Zahra kimdir, kaç yaşında? İman Casablanca nereli, hangi dizilerde oynadı?

Faslı Arap model Baraj dizisinin kadrosunda dikkatleri üstüne çekti. Baraj’ın hoş ve ilgi çekici karakteri Zahra’yı canlandıran İman Casablanca Faslı Arap model ve dizi film oyuncusu. 1.75 cm boyundadır. 1999, Fas doğumlu. Babası komiser ve annesi ise Fransızca öğretmenidir. 6 kardeşli bir ailede büyüdü. İşte Baraj dizisinde kendine hayran bırakan İman Casablanca hakkında bilgiler!

Baraj Zahra kimdir?

Baraj inşaatında çalışan aşçı Halil ’in karısıdır. 20-25 yaşları aralarında genç, güzel ve cazibeli bir kadındır. Flörtleşmeyi sever. Barajdaki tüm erkeklerin göz hapsindedir. Bu durumu kocası Halil de ayrım etmekte lakin Zahra kocasını parmağında oynatmaktadır. Evliliği formalite evliliğidir. Kocası Halil ’e aleyhinde bir aşk, bağlılık hissetmemektedir. Barajdan kurtulma hayalleri kurmaktadır. Bu hayallerine varmak için birincil gördüğü anda beğendiği Tarık ’ı kullanmak ister. Zamanla Tarık ’a saplantılı bir aşk hissetmeye başlayacak ve Tarık, Dere aşkı için ciddi bir risk oluşturacaktır.
5fa1ad26b57f151644a34f17

İman Casablanca kimdir nereli?

Faslı Arap model ve dizi film oyuncusu. 1.75 cm boyundadır. 1999, Fas doğumlu. Babası komiser ve annesi ise Fransızca öğretmenidir. 6 kardeşli bir ailede büyüdü. Fas’ta matematik mühendisliği okuyan Casablanca, Arapça, Fransızca, Türkçe ve Farsça olmak üzere toplam dört dil biliyor.

Best Model of the World 2018 birincisi olan Iman Casablanca Dört dil bilen milletlerarası bir oyuncudur. Matematik mühendisi olan Iman Casablanca iyi Türkçe ’si ile dikkat çekmektedir. Iman Casablanca 2018 ’de Türk Hava Yollarında Kabin Memuru olarak çalışmıştır.
5fa1ad36b57f151644a34f19

2019 yılında Uykusuzular Kulübü dizisi oyuncu kadrosunda yer aldı. 2020 yılında rol aldığı Baraj dizisinde Ümran karakterini canlandırdı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Rol Aldığı Diziler:

Yasaklanmış Elma (2019-2020)

Baraj (Ümran, 2020)

Uykusuzular Kulübü (2019)

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Naci hastalığı merak edildi! Masumlar Apartmanı Naci kaç yaşınad? başlıklı makalemizde baraj son bölüm izle, bugün masumlar apartmanı var mı 30 mart ve madalyonun içi pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.