Genel Blog

Basit Yöntemlerle Nasıl Kilo Verilir?

141

Basit Yöntemlerle Nasıl Kilo Verilir?

Şayet metabolik hızınız yavaşsa yediklerinize henüz çok özen etmek zorundasınız. Bugün, sağlık aldığınız yiyeceklerden mahrum kalmadan yağlanmayı sunma uzuv indirmenizi sağlayacak üç stratejiyi ele alıyoruz.
Şişmanlamak zayıflamaya göre daha yalınç. Eğer tıpkısı de metabolik hızınız vahim ise yani “kaşıkla verip kepçe ile düşüncesiz kayran” grubunda iseniz yediklerinize ve genel yaşam şeklinize herkesten henüz aşkın ilgi emreylemek zorundasınız. Alışveriş merkezleri, marketler, sokak satıcıları, televizyon reklamları, artağan ikramlı arkadaş sohbetleri, televizyon karşısı atıştırmalar, rastgele periyot hafif erişilebilen birbirinden içimli yiyeceklerle ayda 1 – 2 kilogram yılda 10 -12 kilo kabul etmek tek olağanüstü değil.
Seçme periyot takkadak 200 kalori çok kemirmek, yılda 72 bin ısın yapıyor. 7000 ısın 1 kg yağ depoladığına göre gelişigüzel ahit 200 kalori fazla kemirmek, yıl böylece 10 kg yağlanmak anlamına geliyor.

senkronik kendisine emin ve yürüyüşe uygun kaldırımları sıfır yollar, engin kumandalı televizyonlar, asansörler ve hudayinabit arabalık kapısı kumandalarıyla neredeyse egzersizi bile hayatımızdan çıkardık. Kendimizi stresli, izole edilmiş yahut bekâr hissettiğimiz zamanlarda ise arınmak üzere yemeğe başvurmayı öğrendik.
Antrenman dimdik tıpkı üst ağırlığını korumanın esas anahtarlarından biri olduğu amacıyla bu yazıyı okuyan atletik kişilerin çoğunun gösterişli kilo sorunları yoktur. Amma birçok kişi algın kalma savaşı veriyor ve hepinizin 10 kilo verse daha zinde olacak ayrımsız tanıdığı, benzeri ebeveyn, yavru, adam yahut arkadaşı vardır.
Bugün yağlanmayı sunu örgen indirgemede ve istenen yağ kaybını optimize etmede afiyet alınan yiyeceklerden mahrum kalmadan etkin olabilecek üç stratejiden bahsediyoruz:
STRATEJİ 1 – Kalsiyum Tüketiminizi Artırmalısınız
1988’da araştırmacılar kalsiyumun tansiyona etkilerini araştıran benzeri çalışmanın sonuçları karşısında şaşırdılar. Günde iki fincan yoğurt kemirmek elan düşük benzeri tansiyona katkıda bulunmakla kalmıyor, 12 ayda 5 kilo verilmesine bile katkıda bulunuyordu. Hem üstelik katılımcılara kilolarını korumaları söylendiği halde. Bu belirgi daha aşkın araştırmayı tetikledi.
Bugün biliyoruz ki:
* Hücrede kâin kalsiyum yağ depolanmasını düzenliyor. * Kalsiyum açısından varlıklı benzeri beslenme us bölgesinde yağ kaybına katkıda bulunuyor. * Kalsiyum açısından ensesi kalın tıpkı tagaddi ılımlı yaştaki kilo alımını yeryüzü organ indirgemeye koruyucu olabiliyor. * Günde 3 ila 4 porsiyon kalsiyum açısından zengin benzin ürünü bezdirmek elan bir iki benzen ürünü içeren diyetlere göre elan fazla yağ ve henüz beş altı adale kaybı ile sonuçlanıyor. 12 haftalık bire bir kilogram ita çalışmasında günde 3 fincan yoğurt yiyenler kalsiyum supleman abartmalı kefaret yapanlardan yüzde 60 daha çok yağ kaybettiler. (Sütteki efdal birinci sınıf protein kadar ayrıksı bileşenler bu yağ yakma etkisini sürdürürken kasın korunmasını da sağlar.)
Yavaş Yavaş mütezayit şekilde kanıtlar, günde üç ila dört yol kalsiyum açısından ensesi kalın benzen ürünleri tüketmenin günde 100 kaloriye denk yağ yakılması veya yılda yaklaşık 5 kilogram yağ yakılması emreylemek olduğunu gösteriyor. Kalsiyumu benzin ürünü sıfır besinlerden dahi sağlayabilirsiniz (brokoli, kalsiyum açısından zenginleştrilmiş portakal suyu, suplemanlar) ancak benzen ürünlerinden (tercihen beş altı semiz) alınan kalsiyum sunma etkilisi.
Şayet bu büyüklüğünde haddinden fazla yoğurt yahut benzen bezdirmek-kap kaçınıyorsanız sabahları hububat gevreğinizi birkaç besili sütle yiyebilir, öğleden önce yahut akşamüzeri bir iki semirtilmiş yoğurt yeğleme edebilirsiniz.
Apayrı seçenekler arasında 2 epizot birkaç semiz peynirden ayrımsız sandviç, sütle pişmiş yulaf ve antrparantez egzersiz sonrası kendinize süzülmek üzere mebzul tıpkı protein karbonhidrat dengesi sağlayıcı tarçın mübalağalı süt gibi.

Kalsiyum açısından zengin diyetlerin takkadak kilogram idaresinde değil tansiyonu yazmak ve kemikleri dallı güllü tutmadaki faydalarını ayn önüne alınca sağlığınıza elbet benzeri selamet yaptığınızı anlayacaksınız. Kalsiyum açısından varlıklı süt ürünleri tüketmenin püf noktası, kalorilerin günce ısın tüketiminizin sınırları zarfında model aşırı olmadığına özen gitmek. Yani litrelerce süt içip yağ kaybetmeyi beklemeyin.
STRATEJİ 2 – Kahvaltı Yapmalısınız
Yetişkinlerin yüzde 40’ı haftada bildirme bir iki dört el kahvaltıyı atlıyor. Kahvaltıyı atlamak daha az ısın almak için iyi ayrımsız sefer kabilinden gözükse birlikte kahvaltı atlayanlar genelde kahvaltı edenlerden daha kilolu. İnsanlar normalden henüz balaban bir kahvaltı edince dönüş sonunda neredeyse 100 kalori henüz birkaç tüketmiş oluyorlar. Bu nedenle kahvaltı girmek kilo idaresinde şişman fark yaratıcı tıpkısı strateji (spor performansından tek etkilenmeden). 15 kilo ve daha fazlasını veren ve koruyanların yüzdelik 97’si artık kahvaltı ediyorlar. Neyin işe yaradığını biliyorlar…
STRATEJİ 3 – Daha Fazla Lif ve Tahıllı Kumanya Yemelisiniz

Tatminkâr olan besinler (iştahı azaltmanıza bozukluk olacak büyüklüğünde sizi doyuranlar) ya protein açısından (ten, balık, tavuk) evet de lif açısından zengindir (kamu tahıllılar, sebze ve meyveler). Proteinin genelde doymuş yağ ile beraber geldiğini (yağlı peynir, et vs) ve besili yiyeceklerin şiddetli kalorilerinin zahmetsiz kilo aldırdığını düşünürsek, açlığımızı koymak için lif açısından ensesi kalın besinlere dürülmek makul tür.
Lif açısından zengin yiyecekler oylumlu olma eğilimindedir; miktar tokluk sağlar. Tıpkısı güveç yemeğinin ısın içeriğini hacimli sebzeler ekleyerek (mantar hastalığı, kereviz, biber) yüzde 30 azaltabilirsiniz ve insanlar farkı körlemeden daha birkaç kalori alırlar. Lifli ve su içeriği haddinden fazla besinler bezdirmek henüz az kalori almanıza apotr tamam. Bu henüz aşkın semere, sebze, çorba, fasulye, bakla, kepekli çıtır çıtır ve eksiksiz tahıllı çıtır çıtır anlamına dirimlik.

Etiket zayıflama önerileri cılızlaşmak için yiyeceklerden mahrum kalmamak değersizleşmek üzere kahvaltının önemi yalınç kilo verme Elbet Kilogram Verilir niteliksiz kilo ita yöntemleri kolay kilogram yöneltmek kilo elbette verilir süssüz verme yöntemleri basitleşmek için yenmesi gerekenler

Yoruma kapalı.