Genel Blog

BatteryBar

109

BatteryBar

BatteryBar, bayağı bir Windows kullanıcısının amacını sorgulayacağı bir başvuru formu olarak gözüküyor olabilir. Ne var oysa BatteryBar, son derece sade arayüzüyle keza basit bir bilgi takibine ulaşmanızı sağlıyor hem de öbür fonksiyonlar da ortaya koyuyor. Ekranınızda ufacık bir yer kaplayıp ihtiyaç duyacağınız bütün detayları size sunan bu başvuru formu maalesef test sürümü olarak karşımıza çıkıyor.

Dizüstü bilgisayarları kullananların hayatını kolaylaştırmak için planlanmış bir program olan BatteryBar az yer kaplayan ve kurulumu basit bir alternatif. Devir çubuğu içerisinde kaplamış olduğu alanla uyarı çeken BatteryBar, üstüne tıklamanızla birlike açılır pencere sanki bir kutucuk içerisinde batarya yüzdesini, kapasitesini, sıkıntı oranını, kalan süreyi, geçen süreyi, batarya ömrünü ve yüzdelik dilimini gösterebiliyor.

Bu programa aynı daha enerjik alternatifler bulmanız fiilen oldukça olası, ancak hiçbiri BatteryBar değin süratli ve sade yok. Bu fonksiyonların tamamına bedava olarak sahip olmanız mümkünken 4 dolar civarında bir fiyata satılan Pro sürümü ile kişiselleştirme ayarları da devreye giriyor. Hızlı data almak sizin için yeterliyse deneme sürümü olan bu başvuru formu oldukça hoşunuza gidecektir.

İndir

Yoruma kapalı.