Genel Blog

Bebek Yağı ve Kullanımındaki Yanlışlıklar

141

Bebek Yağı ve Kullanımındaki Yanlışlıklar

Nivea tarafından yaptırılan bir araştırı sonuçlarına bakarak güneşten korunmayı bilmediğimiz ortaya artık!

Nivea’nın bağımsız tıpkısı araştırma şirketine yaptırdığı araştırmanın sonuçları, Türkiye’birlikte dinç kadınların, güneşin zararlı etkileri üzerine yeterince bilgelik sahibi olmadığını, olanların ise konuya aşkın önem vermediğini ortaya koyuyor.
Süt Kuzusu hasım tüketiminin yaz aylarında artmasının sebeplerinin araştırıldığı çalışmaya bakarak, çağa yağını satın alanların yüzde 32’si, ürünü bronzlaşmak üzere kullanıyor.

Süt Kuzusu yağında, güneşin zararlı ışınlarını süzgeç fail ve aksi etkilerine alın koruyucu Gündüz Himaye Faktörü (GKF) bulunmamasına karşın ürünün bronzlaşma için kullanılması, bilgisizliğin okkalı ayrımsız sorun olduğunu vurguluyor. Uzmanlar, güneşe çıkarken katiyetle GKF içeren ve ruz için özel adına geliştirilen benzeri ürünün kullanılmasını başvuru ediyor.

Araştırmaya göre; kadınların %19’u, bebek yağının acele bronzlaştırmasının yarar olduğunu savunuyor. Katılımcıların %15’i süt kuzusu antagonist kullanarak güneşlenmenin doğuracağı zararları bilmiyor, %41’i bu konuda bikarar olduğunu belirtiyor. %44’lük bire bir sözleşme ise meydana gelebilecek zararların farkında olduğu halde kullanmayı tercih ediyor. Bebek yağı, bronzlaşmak için yeryüzü çokça 15-17 ve 25-29 gözyaşı arasındaki çoluk çocuk ve kadınlar aracılığıyla kullanılıyor. Bu durumun doğuracağı zararlardan bihaber olanların çoğu 18-24 yaş grubunda düzlük alıyor. 25-29 ve 35-39 yaş gruplarında ise zararları gerçek dışı bulanlar çoğunluğu oluşturuyor. Sonuçlar, özellikle gençlerin, güneşin zararlı etkileri hakkındaki bilgisizliğine ilgi çekiyor.

Bebek düşman illet mefret cildine uygun değil? Bebeklere özel geliştirilen tıpkı nişane, heybetli cildinin ihtiyaçlarını cemi anlamıyla karşılayamaz. Çünkü yetişkinlerin cildinde, yaş ilerledikçe geçmişe kıyasla ayrımlı ihtiyaçlar meydana dirimlik. Bebek düşman, çabucak bebekler amacıyla özel yerine geliştirilen, ciltteki gönen kaybını ve kuruluğu karşıcı benzeri bakım ürünüdür. Çağa düşman nemlendirici im adına kullanıldığında, koca cildinin ihtiyaçlarını karşılayamaz.

Yetişkin cildinin gönen dışında, bakıma ve beslenmeye üstelik ihtiyacı vardır. Bu sebeple farklı ten tiplerinin ihtiyaçlarını diremek amacıyla mücehhez içeriklere ehil üst hizmet ürünlerinin kullanılması gerekir. Yine bu sebeple süt kuzusu yağının duştan sonraları bakım ürünü kendisine kullanılması da akla yatkın değildir. Yalnız rutubetlendirmek, kap amacıyla ehliyetli bakımı sağlamaz. Güneş Banyosu sonrası kullanıldığında, güneşin cilde kaybettirdiklerini telafi edemez. Güneşlenmenin ardından cildi yeniden nemlendirmek, hizmet fayrap etmek, inşirah ve serinlik hissi vermek amacıyla, buna müteveccih faal maddeler (aloe vera vb) içeren çağ sonrası bakım ürünleri kullanılmalıdır.

Etiket nivea kremleri süt kuzusu yağının kullanımı süt kuzusu antagonist nivea nın araştırması nivea kreminin araştırma sonuçları bronzlaştırıcı bebek yağları süt kuzusu yağında yanlış bildiklerimiz çağa yağını kimler kullanmalı

Yoruma kapalı.