Genel Blog

Beni Bırakma ‘Tarık’ neden yok? Emrah Akduman Beni Bırakma’dan ayrıldı mı? Beni Bırakma Tarık diziden ayrıldı mı?

20

Beni Bırakma 'Tarık' neden yok? Emrah Akduman Beni Bırakma'dan ayrıldı mı? Beni Bırakma Tarık diziden ayrıldı mı?

ATV ekranlarında hafta içi her gün seyircilerle buluşan jurnal dizi Beni Bırakma, yayınlandığı birincil günden itibaren izleyicilerin ilgisini çekmekte. Dizinin sevilen karakterlerinden Tarık’ın son bölümlerde yer almaması izleyicileri ayrıca üzdü hem de merak ettirdi. Dizide Tarık Sayar karakterini canlandıran Emrah Akduman sosyal medya hesabından bir tanımlama yaparak ayrılık kararını sevenlerine duyurdu. Peki, Beni Bırakma “Tarık” neden değil? Emrah Akduman Beni Vazgeçme’dan ayrıldı mı? Beni Bırakma Tarık diziden ayrıldı mı?

BENİ BIRAKMA TARIK DİZİDEN AYRILDI MI?

Polislerin aradığı Tarık, teslim edinmek yerine yurt dışına kaçtı. Bırakma Tarık 542. bölümde mantıksal bağ gereği yurtdışına gitti görüldü. Her şeyini de kızına bıraktı. Bu sebeple Tarık diziden ayrıldı mı? gibi sorular sorulmaya başlandı. Başarılı oyuncu Emrah Akduman diziye veda ettiğini sosyal ağ hesabından duyurdu.

Beni Bırakma 'Tarık' neden yok? Emrah Akduman Beni Bırakma'dan ayrıldı mı? Beni Bırakma Tarık diziden ayrıldı mı?

EMRAH AKDUMAN KİMDİR?

1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Emrah Akduman, Yakışıklı oyuncu ilk olarak 2006 yılında Umut Adası adlı yapımda yer almış ve ilerleyen yıllarda Eski 18 adlı dizide yer almıştır.

Bir önceki yazımız olan Acemi Anneler Gülbahar kim, gerçek adı ne? Rümeysa Ay kimdir, kaç yaşında? Acemi Anneler 'Gülbahar' Rümeysa Ay instagram hesabı! başlıklı makalemizde acemi anneler, dizi ve dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.