Genel Blog

Benim Adım Melek 53. Bölüm Fragmanı

40

Benim Adım Melek 53. Bölüm Fragmanı

Dram türündeki Benim Adım Melek, TRT 1 ekranlarında başlayacak. Benim Adım Melek dizisinin başrollerinde Dere Erdoğan ve Kutsi yer alacak. Onlara Uğur Yücel, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor, senaryoyu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme alıyor. Daha önce Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk dizilerinin müziklerini yapan Aydilge, Benim Adım Melek dizisinin de müziklerini yapıyor.

Benim Adım Melek dizisi konusu: Melek (Akarsu Erdoğan), istediği kişiyle değil sevmediği bir adamla evlenmek zorunda kalmıştır. Kalbinde diğer bir adam olan Melek oldukça temiz kalpli bir kadındır. Benim Adım Melek dizisi adından da anlaşılacağı üzere Melek’in hikayesini konu alacak.

Benim Adım Melek 53. Bölüm Özeti

Benim Adım Melek, yeni bölümü ile 17 Şubat Çarşamba 2021 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Survivor 2021 25. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde -0001, survivor ve survivor -0001 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.