Genel Blog

Benim Adım Melek 60. bölüm izle tek parça! Benim Adım Melek son bölüm izle!

31

Benim Adım Melek 60. bölüm izle tek parça! Benim Adım Melek son bölüm izle!

Benim Adım Melek 60. bölümde; Melek ve Halil düş ettikleri mutlu sona kavuşacaklardır. İki ailenin de beklediği gün gelmiş, heyecanla ve mutlulukla son hazırlıklar yapılır. Cumali ve Seyitali’nin dünür olma mutluluğu telaşlarından okunur. Defne ve Ömer de dedelerine bu mutlu günde takviye ederler. İşte Benim Adım Melek son birim izle bilgileri…

Benim Adım Melek 60. birim izle

Adana’daki Alpay Halil göre yollanan davetiyenin öfkesini kusacak yer arar. Funda’nın engellemeye çalışması işe haylaz ve soluğu Antep’te alır. Kenan çarşıda Vildan ile karşılaşır. Vildan’ın nikah alışverişi için yaptığı listeyi ele geçiren Kenan, listedeki yazıyı görünce beyninden vurulmuşa döner. Kenan’ın içine değişkenlik tohumları ekilmiştir. Alışveriş listesini yazar Vildan’sa, mektupları yazar kimdir? Melek ve Halil’i handaki yemeğe bekleyen iki ailenin sevincine Alpay yeniden gölge olur. İki aileyi bekleyen kötü sürpriz nedir?
 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız başlıyor... İşte oyuncu kadrosu! başlıklı makalemizde burcu biricik, camdaki kız klipleri ve kanal d hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.