Genel Blog

Benim Adım Melek bitecek mi, final mi yapacak, 3. sezon gelecek mi? Benim Adım Melek final bölümü olacak mı, ne zaman?

26

Benim Adım Melek bitecek mi, final mi yapacak, 3. sezon gelecek mi? Benim Adım Melek final bölümü olacak mı, ne zaman?

Benim Adım Melek bitecek mi, final mi yapacak? Benim Adım Melek niçin bitiyor, yeni sezon olacak mı? Benim Adım Melek 3. sezonu ekranlara gelecek mi? Benim Adım Melek sezon finali ne vakit? Teferruat haberimizde.

BENİM ADIM MELEK BİTECEK Mİ, FİNAL Mİ YAPACAK?

Benim Adım Melek bugün yayınlanacak olan bölümde başrol karakterler evlenecek. Bunun peşinde seyirciler Benim Adım Melek bitecek mi, final mi yapacak gibi soruların cevaplarını merak ediyor.

Benim Adım Melek dizisi ile ilgili final yapacak mı, bitecek mi demin resmi bir açıklama yapılmadı. Ama yayın akışına göre dizi bugün final yapmayacak yani dizinin haftaya yeni bölümleri de olacaktır. Keza dizinin 3. sezonu olacak mı demin o da bilinmiyor. Dizi ile ilgili gelişmeler geldiğinde haberimizde ekleyeceğiz.

BENİM ADIM MELEK KONUSU NEDİR?

Anneliğin, bütün zorluklara karşın sözünden dönmek yok tersine çocukların için hayata sıkıca tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni tekrar yapı etmesini konu alıyor. Çay Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yanlamasına gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla çaba edip, öteki yanlamasına oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve agresif tavırlarıyla uğraşacak. Minik oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan capcanlı karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI KİMLER?

Nehir Erdoğan : Melek

Kutsi : Halil

Kaan Çakır : Alpay

Şerif Sezer : Nefise

Mustafa Mert Koç : Ömer

Rabia Soytürk : Defne

Ulvi Kahyaoğlu : Kerem

Ece Özdikici : Funda

Hande Kaptan : Kadriye

Muharrem Türkseven : Mahmut

Poyraz Ar : Seyit Ali

Mehmet Çevik : Seyit Ali Karadağ

İsmail Açıl : Adnan

Bir önceki yazımız olan Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi neden yok, öldü mü, diziden mi çıktı? İbrahim Çelikkol diziden neden ayrıldı? başlıklı makalemizde doğduğun ev kaderindir 14 bölüm full izle, doğduğun ev kaderindir fragmanı ve doğduğun ev kaderindir oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.