Genel Blog

Benim Adım Melek bu akşam var mı, neden yok? 21 Nisan 2021 Benim Adım Melek saat kaçta, yeni bölüm ne zaman?

25

Benim Adım Melek bu akşam var mı, neden yok? 21 Nisan 2021 Benim Adım Melek saat kaçta, yeni bölüm ne zaman?

TRT 1’in her çarşamba ekrana gelen dizisi Benim Adım Melek bu akşam TRT 1 yayınlama akışında yerini alıyor. Benim Adım Melek dizisini izlemek isteyenler TRT 1 ekranlarını açtıklarında Kur-an’ı Kerimi Hoş Okuma yarışmasıyla karşılaştı. Benim Adım Melek dizisinin iftar nedeniyle yayınlama saatinde değişiklik yaşandı. Peki lakin Benim Adım Melek yeni birim saat kaçta?

Benim Adım Melek bu akşam var mı?

Benim Adım Melek dizisi her çarşamba olduğu gibi bu çarşamba da TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Benim Adım Melek dizisinin Ramazan ayı her tarafında yayın saatinin değiştiği bilgisine ulaşıldı. 

Benim Adım Melek niçin değil?

Benim Adım Melek dizisi ramazan ayı her tarafında 20:30’da yayınlanıyor. Dizinin yerine Ramazan ayında iftar özel yarışması yayınlanıyor. Yarışma sonrası dizi ekrana geliyor. 

Benim Adım Melek yeni bölüm ne zaman?

Dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlanıyor. Alpay’a ulaşamayan Funda Adana’da duramaz ve Antep’e döner. Alpay, yurtdışına kaçacağı günü beklerken, Funda’nın döndüğünü duyan Kerem babasını bulmak için kapıya dayanır.  Funda ile arasında meydana çıkan tartışmadan sonradan konağa dönen Kerem’i polis gözaltına alır. Melek ve Halil, bir yana da Alpay’ın izini sürmektedir. Halil’in olan bitende Kenan’ın parmağı olduğundan şüphelenmektedir. Oysa kimseyi buna ikna edemeyince Kenan’ın peşine düşer. Alpay’ı sakladığına az kalsın belirlenmiş olan Halil, Kenan’ın evine etken verir. Halil Alpay’ı orada bulacak mı? Gözleri önünde oğlu gözaltına alınan Melek, Kerem’in Funda’nın bebeğine kastettiğini öğrenince ne yapacak? Ömer görev işlemlerini durdurmayı başarabilecek mi yoksa ailesini ve Defne’yi geride bırakıp gitmek zorunda mı kalacak? Kerem üstüne atılan iftiradan kurtulabilecek mi?
  

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman bugün var mı, neden yok? 21 Nisan 2021 Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman saat kaçta? başlıklı makalemizde kuruluş osman bugün niye yok, kuruluş osman bugün var mı ve kuruluş osman bugün varmı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.