Genel Blog

Benim Adım Melek canlı izle! TRT 1 Benim Adım Melek 59. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek son bölümde neler oldu?

37

Benim Adım Melek canlı izle! TRT 1 Benim Adım Melek 59. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek son bölümde neler oldu?

TRT 1’in sevilen yapımlarından birisi de Benim Adım Melek dizisidir. Benim Adım Melek 59. bölüm fragmanı izle! Benim Adım Melek 60. bölüm fragmanı çıktı mı? Benim Adım Melek canlı izle! Benim Adım Melek oyuncuları kimlerdir?

BENİM ADIM MELEK CANLI İZLE!

BENİM ADIM MELEK KONUSU NEDİR?

Anneliğin, bütün zorluklara karşın caymak yok tersine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan yapı etmesini konu alıyor. Çay Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından nedeniyle üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yanlamasına gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve saldırgan tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

BENİM ADIM MELEK 60. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Benim Adım Melek bugün 31 Mart Çarşamba 59. bölümü ile ekranlara geldi. Benim Adım Melek 60. birim fragmanı henüz yayınlanmadı.

Benim Adım Melek canlı izle! TRT 1 Benim Adım Melek 59. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek son bölümde neler oldu?

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zümrüt’ün yokluğunda derbeder olan Cumali sonunda Zümrüt’üne kavuşur. Ömer, Zümrüt’ün dönüşüne sevinse de konaktan ayrılma kararının gerisinde durur. Ama Defne, Ömer’in bu kararının karşısındadır. Karı koca arasındaki bu düşünce ayrılığında Ömer geri adım atacak mı yahut Ömer ve Defne aralarında yeni bir kriz bizi mi bekliyor? Halil bitmiş nikah günü alır. Haberi alan Zümrüt bağ evine gidip hazırlıklara başlar. İkra ve Kerem, buldukları ipuçları ile Zeynel’in kapısına dayanırlar. İkra’nın abisi fiilen o mudur? Nikah arifesinde öldü bildikleri kardeşler kavuşacak mıdır yoksa ortalık daha da mı karışacaktır? Mecburen Adana’ya yerleşen Alpay’ın aklı Antep’te kalmıştır. Ne yapıp edip dönmeyi düşünse de Kenan işini sağlama almıştır. Herkes mutluluğa dürüst yol alırken Seyran, Gülce’nin yokluğunda perişandır. Mithat karısının haline dayanamaz ve bu işi çözmeyi aklına koyar. Zeynel’in düğün şahitliğini yapan Kenan, düğün yemeğinde Vildan’la benzer masada oturma hayalleri kursa da Zümrüt ve Halil buna müsade verecekler midir?

BENİM ADIM MELEK SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Mithat ve Seyran, Gülce’nin babası ile gittiği haberiyle yıkılırlar. Mithat, avukat İhsan’dan destek ister ama ne Gülce’den ne de Erdal’dan bir iz yoktur. Zümrüt’ü Halfeti’de bulacağını düşünen Cumali yanına Seyitali’yi de alarak yola çıkar. Cumali, Zümrütsüz perişanken Defne de olanlardan nedeniyle kendisini suçlar. Ömer, karısı Defne’nin ardından durur ve onu destekler. Kenan, çukura attığı Alpay’ı ölüme içten gönderirken Funda o kadar bir şey der ama Kenan’ın son anda kafası karışır. Ama ne olursa olsun Alpay, Kenan’dan kurtulamayacaktır. Kenan, Alpay ve Funda’ya ne canice kesecek?

İkra yuva özlemi ile abisini aramaya devam eder. Kerem Mardin’de İkra’nın abisini bulmaya gitmek için hazırdır. İkra’nın abisi aslında Mardin’de midir? Konağı terk eden Ömer ve Defne, Zümrüt’ün gidişinden daha sonra konağa dönecek mi?

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI KİMLER?

Nehir Erdoğan : Melek

Kutsi : Halil

Kaan Çakır : Alpay

Şerif Sezer : Nefise

Mustafa Mert Koç : Ömer

Rabia Soytürk : Defne

Ulvi Kahyaoğlu : Kerem

Ece Özdikici : Funda

Hande Kaptan : Kadriye

Muharrem Türkseven : Mahmut

Poyraz Ar : Seyit Ali

Mehmet Çevik : Seyit Ali Karadağ

İsmail Açıl : Adnan

Bir önceki yazımız olan Emanet dizisi 149. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.