Genel Blog

Benim Adım Melek canlı izle! TRT 1 Benim Adım Melek 60. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek son bölümde neler oldu?

42

Benim Adım Melek canlı izle! TRT 1 Benim Adım Melek 60. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek son bölümde neler oldu?

TRT 1’in sevilen yapımlarından birisi de Benim Adım Melek dizisidir. Benim Adım Melek 60. birim fragmanı izle! Benim Adım Melek 61. birim fragmanı çıktı mı? Benim Adım Melek canlı izle! Benim Adım Melek oyuncuları kimlerdir?

BENİM ADIM MELEK CANLI İZLE!

BENİM ADIM MELEK KONUSU NEDİR?

Anneliğin, bütün zorluklara rağmen vazgeçmek yok tersine çocukların için hayata sıkıca tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni her yerde yapı etmesini konu alıyor. Çay Erdoğan’ın Melek karakterine yaşam verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği hayat mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından nedeniyle üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yana gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla uğraş edip, öteki yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve agresif tavırlarıyla uğraşacak. Ufak oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan capcanlı karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

BENİM ADIM MELEK 61. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Benim Adım Melek bugün 7 Nisan Çarşamba 60. bölümü ile ekranlara geldi. Benim Adım Melek 60. birim fragmanı henüz yayınlanmadı.

Benim Adım Melek canlı izle! TRT 1 Benim Adım Melek 60. yeni bölüm canlı izle! Benim Adım Melek son bölümde neler oldu?

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Melek ve Halil hayal ettikleri mutlu sona kavuşacaklardır. İki ailenin de beklediği gün gelmiş, heyecanla ve mutlulukla son hazırlıklar yapılır. Cumali ve Seyitali’nin dünür olma mutluluğu telaşlarından okunur. Defne ve Ömer de dedelerine bu mutlu günde yardım ederler. Adana’daki Alpay Halil göre yollanan davetiyenin öfkesini kusacak yer arar. Funda’nın engellemeye çalışması işe haylaz ve soluğu Antep’te alır. Kenan çarşıda Vildan ile karşılaşır. Vildan’ın düğün alışverişi için yaptığı listeyi ele geçiren Kenan, listedeki yazıyı görünce beyninden vurulmuşa döner. Kenan’ın içine kesin olmama tohumları ekilmiştir. Alışveriş listesini yazan Vildan’sa, mektupları yazan kimdir? Melek ve Halil’i handaki yemeğe bekleyen iki ailenin sevincine Alpay yine gölge olur. İki aileyi bekleyen kötü sürpriz nedir?

BENİM ADIM MELEK SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Zümrüt’ün yokluğunda derbeder olan Cumali sonunda Zümrüt’üne kavuşur. Ömer, Zümrüt’ün dönüşüne sevinse de konaktan ayrılma kararının arkasında durur. Lakin Defne, Ömer’in bu kararının karşısındadır. Karı koca arasındaki bu hafıza ayrılığında Ömer geri adım atacak mı yoksa Ömer ve Defne arasında yeni bir kriz bizi mi bekliyor? Halil her yerde nikah günü alır. Haberi bölge Zümrüt tahvil evine gidip hazırlıklara başlar. İkra ve Kerem, buldukları ipuçları ile Zeynel’in kapısına dayanırlar. İkra’nın abisi fiilen o mudur? Nikah arifesinde öldü bildikleri kardeşler kavuşacak mıdır yahut ortalık daha da mı karışacaktır? Mecburen Adana’ya yerleşen Alpay’ın aklı Antep’te kalmıştır. Ne yapıp edip dönmeyi düşünse de Kenan işini sağlama almıştır. Cümbür Cemaat mutluluğa içten yol alırken Seyran, Gülce’nin yokluğunda perişandır. Mithat karısının haline dayanamaz ve bu işi çözmeyi aklına koyar. Zeynel’in düğün şahitliğini yapan Kenan, nikah yemeğinde Vildan’la aynı masada oturma hayalleri kursa da Zümrüt ve Halil buna izin verecekler midir?

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI KİMLER?

Nehir Erdoğan : Melek

Kutsi : Halil

Kaan Çakır : Alpay

Şerif Sezer : Nefise

Mustafa Mert Koç : Ömer

Rabia Soytürk : Defne

Ulvi Kahyaoğlu : Kerem

Ece Özdikici : Funda

Hande Kaptan : Kadriye

Muharrem Türkseven : Mahmut

Poyraz Ar : Seyit Ali

Mehmet Çevik : Seyit Ali Karadağ

İsmail Açıl : Adnan

Bir önceki yazımız olan Benim Adım Melek bitecek mi, final mi yapacak, 3. sezon gelecek mi? Benim Adım Melek final bölümü olacak mı, ne zaman? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.