Genel Blog

Benim Adım Melek final mi yaptı, bitti mi, neden saatinde yayınlanmadı? 14 Nisan Benim Adım Melek ne zaman başlayacak?

47

Benim Adım Melek final mi yaptı, bitti mi, neden saatinde yayınlanmadı? 14 Nisan Benim Adım Melek ne zaman başlayacak?

Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek bugün bütün saatinde başlamadı. Bunun arkasından seyirciler kadar Benim Adım Melek bitti mi, neden yok, ne vakit başlayacak gibi sorular soruldu. Peki, Benim Adım Melek ne süre, saat kaçta? Benim Adım Melek geç mi başlayacak? Benim Adım Melek bitti mi, final mi yaptı, neden yayınlanmadı? 14 Nisan Benim Adım Melek ne süre başlayacak?

BENİM ADIM MELEK NE SÜRE, SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek normalde her hafta Çarşamba günü saat 20:00 ‘da başlıyor. Ama bugün yarım saat geç başlayacak. Yani Benim Adım Melek 14 Nisan Çarşamba günü saat 20:30 ‘da yeni bölümüyle ekranlara gelecek. TRT 1’de Kur’an-I Kerim’i Hoş Okuma Yarışması İftar Özel programı olduğundan dolayı dizi birazcık geç başlayacak.

BENİM ADIM MELEK FİNAL Mİ YAPACAK, BİTTİ Mİ?

TRT 1’de 18:30 ve 20:30 saatleri aralarında “Kur’an-I Kerim’i Hoş Okuma Yarışması İftar Özel” programı olacaktır. Bundan nedeniyle Benim Adım Melek dizisi yarım saat geç başlayacak. Dizi 20:30 ‘da yeni bölümü ile ekranlara gelecektir. Dizinin final yapması beklenmiyor. Final ile ilgili az önce devlete ait bir yorumlama yapılmadı.

Benim Adım Melek dizisi ile ilgili final yapacak mı, bitecek mi henüz resmi bir yorumlama yapılmadı. Fakat yayın akışına tarafından dizi bugün final yapmayacak yani dizinin haftaya yeni bölümleri de olacaktır. Hem dizinin 3. sezonu olacak mı henüz o da bilinmiyor. Dizi ile ilgili gelişmeler geldiğinde haberimizde ekleyeceğiz.

TRT 1 YAYIN AKIŞI

18:00 – Belli Başlı Haber

18:30 – Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel

20:30 – Benim Adım Melek

23:45 – Maveraya Yolculuk

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI KİMLER?

Dere Erdoğan : Melek

Kutsi : Halil

Kaan Çakır : Alpay

Şerif Sezer : Nefise

Mustafa Mert Koç : Ömer

Rabia Soytürk : Defne

Ulvi Kahyaoğlu : Kerem

Ece Özdikici : Funda

Hande Kaptan : Kadriye

Muharrem Türkseven : Mahmut

Poyraz Ar : Seyit Ali

Mehmet Çevik : Seyit Ali Karadağ

İsmail Açıl : Adnan

Bir önceki yazımız olan Emanet dizisi 158. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde dizi izle, emanet ve gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.