Genel Blog

Benim Adım Melek yeni saati ne zaman, neden geç başlıyor? Benim Adım Melek bitiyor mu, final mi olacak?

17

Benim Adım Melek yeni saati ne zaman, neden geç başlıyor? Benim Adım Melek bitiyor mu, final mi olacak?

TRT 1’in sevilen dizisi Benim Adım Melek bugün değil mu, geç mi başlayacak merak edildi. Normalde saat 20:00 ‘da başlayan dizi bugün aynı saatinde başlamadı. Bunun peşinde izleyiciler dizi ne vakit, saat kaçta başlıyor merak etti. Peki, Benim Adım Melek değil mu, geç mi başlayacak? Benim Adım Melek 21 Nisan Çarşamba ne süre başlıyor?

BENİM ADIM MELEK NEDEN DEĞIL, GEÇ Mİ BAŞLIYOR?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek normalde her hafta Çarşamba günü saat 20:00 ‘da başlıyor. Fakat bugün yarım saat geç başlayacak. Yani Benim Adım Melek 21 Nisan Çarşamba günü saat 20:30 ‘da yeni bölümüyle ekranlara gelecek. TRT 1’de Kur’an-I Kerim’i Hoş Okuma Yarışması İftar Özel programı olduğundan nedeniyle dizi birazcık geç başlayacak.

BENİM ADIM MELEK BİTİYOR MU?

Dizi Ramazan ayında 20:30 ‘da başlayacaktır. Dizi bitmiyor veya final yapmıyor. Yalnızca yarım saat geç başlayacaktır.

TRT 1 YAYIN AKIŞI

18:00 – Ana Haber

18:30 – Kur’an-I Kerim’i Hoş Okuma Yarışması İftar Özel

20:30 – Benim Adım Melek

23:45 – Maveraya Seyahat

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Alpay’a ulaşamayan Funda Adana’da duramaz ve Antep’e döner. Alpay, yurtdışına kaçacağı günü beklerken, Funda’nın döndüğünü duyan Kerem babasını bulmak için kapıya dayanır.Funda ile aralarında meydana çıkan tartışmadan daha sonra konağa dönen Kerem’i polis gözaltına alır. Melek ve Halil, bir yana da Alpay’ın izini sürmektedir. Halil’in olan bitende Kenan’ın parmağı olduğundan şüphelenmektedir. Ama kimseyi buna ikna edemeyince Kenan’ın peşine düşer. Alpay’ı sakladığına az daha kesin olan Halil, Kenan’ın evine baskın verir. Halil Alpay’ı orada bulacak mı? Gözleri önünde oğlu gözaltına alınan Melek, Kerem’in Funda’nın bebeğine kastettiğini öğrenince ne yapacak? Ömer tahsis işlemlerini durdurmayı başarabilecek mi yoksa ailesini ve Defne’yi geride bırakıp gitmek zorunda mı kalacak? Kerem üzerine atılan iftiradan kurtulabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan Sefirin Kızı günü mü değişti? Sefirin Kızı yeni günü ne zaman, saat kaçta başlıyor? Sefirin Kızı yayın günü neden değişti? başlıklı makalemizde sefirin kızı 35 bölümü günü, sefirin kızı doğum günü ve sefirin kızı günü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.