Genel Blog

Bergüzar Korel hamile mi? Ünlü oyuncunun bebek sevinci

14

Bergüzar Korel hamile mi? Ünlü oyuncunun bebek sevinci

Meşhur oyuncu Bergüzar Korel, Kanlı Yayın dizi projesinde niçin rol alamayacağını sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu. Halit Ergenç ile evliliği süren Korel’den bir müjdeli haber daha geldi.

BERGÜZAR KOREL HAMİLE Mİ?

Korel’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklaması şöyle: Ekranlardan uzak kaldığım 3 yılın ardından, beni çok heyecanlandıran, kreatif tarafında olduğum ve aylardır çok değerli bir ekiple hazırlandığımız “Kanlı Yayın” adlı dizimiz için sete çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi fazla şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak gebe olduğumu öğrendim. Gebe olmam projeye devam etmeme engel değilken, büyüyen vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef bedensel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerine çalıştığımız işimizi erteleme kararı elde etmek zorunda kaldık.

Bir yandan küçük bebeğimiz, bir yana çok kıymetli ahali ile büyük bir emek vererek üzerine çalıştığımız bu projeye elveda demek… Benim için hiç basit değil…

606718aab57f150e24b32216

Bütün bu süreçte harika insanlarla çalıştım. Yönetmenimiz Can Ulkay, senaristimiz Selim Erkul, yapımcımız Ahmet Kayımtu ve Julia Berköz, üretim şirketimiz Saran Studios ve Exxen ailesi… Fazla şey öğrendiğim ve olağanüstü bir yaratım süreci geçirdiğim tüm takım arkadaşlarım hepinize çok. Dileğim sağlıklı günlerde baştan kesişsin yollarımız.

 

Bir önceki yazımız olan Seda'nın hayat hikayesi yüreklere dokundu! başlıklı makalemizde channel d, gelinim mutfakta ve kanal d hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.