Genel Blog

Beşiktaş Derbi Kadrosu Açıklandı! Beşiktaş ’ın Galatasaray Maç Kadrosu Açıklandı

48

Beşiktaş Derbi Kadrosu Açıklandı! Beşiktaş ’ın Galatasaray Maç Kadrosu Açıklandı

Bilgiyo – Beşiktaş Derbi Kadrosu Açıklandı! Üstünlük düğümünün ya çözüleceği ya da rekabetin son haftaya taşınacağı sezonun şayet de en manâlı maçı olan Galatasaray Beşiktaş maçına saatler kaldı. Taraftarlar takımların nasıl bir kadroyla sahada olacağını merak ediyor. Beşiktaş’ın derbi kamp kadrosu açıklandı. Beşiktaş Galatasaray kamp kadrosu oldukça dikkat çekici eksikler barındırıyor.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonunun olur ya de en kritik maçı oynanacak. Son haftalara değin taşınan şampiyonluk yarışının en adaleli adaylarından ikisi olan Galatasaray ve Beşiktaş, Türk Telekom Stadyumu’nun konut sahipliği yapacak olan bu kritik maçın taraflarından Beşiktaş 81 puanla liderlik koltuğunda otururken, Galatasaray ise 76 puanla ikinci sırada yer alıyor. Bu maçın mümkün skorları şampiyonluk yarışını ya bitirecek veya son maça değin heyecanın sürmesine niçin olacak.

Beşiktaş’ın Derbi Kadrosu Açıklandı

Lider Beşiktaş’ın Galatasaray ile oynayacağı derbi maçın kamp kadrosu açıklandı. Beşiktaş’ın derbiye hazırlandığı kamp kadrosu; Ersin Destanoğlu, Utku Yuvakuran, Emre Bilgin, Rosier, Montero, N’Sakala, Welinton, Vida, Bilal Ceylan, Rıdvan Yılmaz, Serdar Saatçi, Josef, Atiba, Necip Sakin, Ljajic, Dorukhan Toköz, Ghezzal, Gökhan Töre, Larin biçiminde.

Beşiktaş’ta derbi öncesi sakatlıklar can sıktı. Sergen Yalçın, Aboubakar, Cenk Tosun, Kevin N’Koudou ve Bernard Mensah’dan mahrum bir şekilde kadro ayarlamak konusunda bir tedarik zorlanacağa benziyor. Ancak geçtiğimiz haftalara bakıldığında, forvet hattının tamamının yokluğunda bile Beşiktaş’ın oynadığı başarılı maçlar bulunuyor. Bu yüzden lider Beşiktaş, bu zorlu mücadelede de kazanmak için sahada olacak.

Yoruma kapalı.