Genel Blog

Bethesda.net Launcher

26

Bethesda.net Launcher

Bethesda.net Launcher, dünyaca ünlü böylece fazla oyunun yapımcısı olan Bethesda şirketinin çıkardığı yeni oyun platformu olarak karşımıza çıkıyor. Windows işletim sisteminde kullanacağınız bu program tamamen, Bethesda oyunlarına benzer Steam gibi tek bir merkezden ulaşabileceksiniz. Hemen Şimdi beta aşamasında olan Launcher’ı mod yapımında da kullanabilirsiniz.

Oyun şirketlerinin kendi oyun platformlarını oluşturmaya başlamasına EA Sports ve Ubisoft gibi firmalardan aşinayız. CD Project Red gibi oyunseverler tarafından çok sevilen firmaların da bu furyaya katıldığı düşünüldüğünde Bethesda’nın da bunların arasına katılmaması düşünülemezdi. Programı yükledikten sonradan bir Bethesda hesabı açmanız ve giriş yapmanız gerekiyor. sonradan karşımıza sade ve henüz geliştirilme aşamasında olan bir ekran gelecek. Şimdilerde Fallout Shelter oyununun PC versiyonu Bethesda.net Launcher üzerinden yayınlandı. Bu oyunu ve Fallout için mod yapımında kullanılan bir kit göreceksiniz. Mobil platformlardan aşinaysanız oyunu indirmenizi öğüt ederim. Uygulama henüz beta aşamasında olduğundan diğer Bethesda oyunları da yakında en ince ayrıntısına kadar programa eklenecektir.

Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 2.5 GHz Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 RAM: 1GB Zorunlu Alan: 250 MB

 Bethesda.net Launcher’ı ücretsiz indirebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.Fallout Shelter oynamak isteyenlere kuşkusuz öneririm.

İndir

Bir önceki yazımız olan System Mechanic Professional başlıklı makalemizde mechanic, professional ve system hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.