Genel Blog

Bikini Diyeti İle Yaza Formda Girin

152

Bikini Diyeti İle Yaza Formda Girin

Uğur: 6 Haftada 5 kilogram. Günlük ısın: 1400-1450 Kcall
Geçen sene kim bikininiz ortamında kendinizi çok bile ongun hissetmiyor, az buçuk kilogram aldığınızı düşünüyorsanız, bu diyetle kendinizi tatile hazırlayabilirsiniz.
Yazın ortasında da haydi diyete denmez ama tatilini Ağustos/Ilkgüz aylarında kullanacak olan ve sahilde az buçuk daha gür görünmek isteyenler bu tavsiyeyi dikkate ahzetmek isteyebilir. Yiyecek şeklinize getireceğiniz biraz disiplinle, aldığınız kalori miktarını günde 1300-1450 civarına düşürecek ve yemeden içmeden 6 haftada arz bir iki 4,5 kilogram verebilirsiniz.
Başlangıç üzere:
Bir Tane yapmanız gereken bu metin yeme planını cümle adına infaz etmek ve verdiğiniz kilolara elveda demek…
Günde 3 ana öğün yeyin. Menüden istediğiniz kabil seçebilirsiniz fakat seçme periyot ayrımsız şeyleri yemeyerek vücudunuzun daha değişik besinleri almasını sağlamış olursunuz. Günde bire bir uzaklık öğün tüketin. Şayet toplamda 19 kilodan çok yöneltmek istiyorsanız, iki duruluk defa yiyin. Menülerde belirtilene mülhak yerine günde 250 ml yufka benzin, evet de 230 ml soya fasulyesi sütü amacıyla. Sütü yegâne başına içebilir, evet üstelik kahveye koyabilirsiniz. Asla açgözlü kalmayın. Kumpir ve şekerli kumpir dışındaki çiğ, haşlanmış ve buharda pişmiş sebzelerden veya kavun, greyfurt, çilek, ağaç çileği ve böğürtlenden istediğiniz miktarda yiyebilirsiniz.
Bol bereketli akarsu için. Bu, açlığınızı azaltır ve susuz kalmanıza engel peki. Günde 1.5 litre akarsu içmeye çalışın.

BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ
Bu tavsiyelerin seçme biri ayrı birer posta seçeneği kendisine sunulmuştur. Her öğünde istediğiniz birini seçebilirsiniz.
KAHVALTI SEÇENEKLERİ Çay, kahvehane vs. (Dümdüz)
1- 2 Weetabix yahut tıpkı apaz kuru üzüm ekleme akdarı gevreği üzerine 150 ml edepli benzen. Kıytırık tıpkı çamçak dinç sıkılmış portakal suyu.
2- 200 ml ayrıntılı sütü, 100 ml ananas suyu ve sıradan aynı muzla karıştırıp milk shake yerine içebilirsiniz.
3- Canlı altıntop, hoşur benzeri cilt yemişli, az yağlı yoğurt, tafsilatlı tıpkı şerha tost ekmeği , ayrımsız çaykaşığı perhiz yağ ve aynı çaykaşığı marmelat evet bile reçel.
4- Suya kırılmış haya, ızgara mantar hastalığı, 2 şerha tost ekmeği, 2 çaykaşığı diyet yağ ve 2 çaykaşığı reçel, bire bir avuç kiraz.
ÖĞLE SEÇENEKLERİ 1- 3 köfte kadar et, tavuk, balık (90 gram = 1 porsiyon)
2- İki şerha tost ekmeği, etraflı tıpkı bitirme diyet yağ, bol budala materyal ve az semirtilmiş peynir, yahut derisiz tavuk, veya karides yahut titrem balığından oluşan sandviç. Elma evet de armut.
3- 250 ml kadar kremasız, sebzeli çorba, basit ayrımsız sandviç ekmeği ve tıpkısı çaykaşığı sadeyağ. Aynı kap az besili yemişli yoğurt.
4- Üzerinde halis muhlis peynir yahut domates ve havuçlu fırında kumpir. Oldukça benzeri muz.
5- Birkaç yağlı krem peynir sürülmüş bagel, birlikte konserve lezzetli akdarı, Meksika fasulyesi ve haşlanmış dinç fasulye. Tıpkısı banal kap meyve.
6- Domates sosunda kıtipiyoz tıpkısı konserve sardalyanın yarısı, 2 tike tost ekmeği Bire Bir avuç üzüm.
7- Derisiz itici tavukla doldurulmuş pita ekmeği, su teresi ve 2 çaykaşığı perhiz mayonez.
AKŞAM SEÇENEKLERİ 1- Derisiz fırında tavuk göğsü, 2 adi fırında patates, yeregeçen ve karnabit. Etsuyu. Tıpkısı bütünüyle yemişli dondurma.
2- Somon buğulama evet da gril somon, 4 nüsha haşlanmış minik patates, bezelye ve brokoli. Benzeri kase çilek, üzerine 1 tümden rejim dondurma.
3- 150 gr çarliston biftek (ızgara), yanında gerçekten tıpkı porsiyon fırında yanmış patates, mantar ve domates.
4- Orta kabile tıpkısı porsiyon, derisi münfail, parçalara ayrılmış tavukla pişmiş makarna ve az miktarda domates sosu. Tıpkısı portakal.
5- 100 gr rebabi kutu etiyle işlenmiş şiş, soğan ve biber dilimlerini üstelik şişe geçirip gril yapın. 4 çorba kaşığı pilav ve yeşillikle servis yapın. Ağaç Çileği ve tıpkı heyetiyle perhiz dondurma.
6- Süpermarketlerde satılan gelişigüzel amade kemirmek. Yalnız kalorisi 400-450’yi geçmemeli. Çilek ya bile ahududu.
ARA KERE SEÇENEKLERİ 1- 5 – 6 yemek kaşığı sebze yemeği 2- Kitkat (çabucak 2 kıvılcım), şeftali 3- 2 grissini, bire bir kase çilek 4- 2 adet lezzetli bisküvi, 2 beribenzer kivi 5- 4 arık sarıerik, 25 gr çubuk kraker 6- Bire Bir şeftali, 2 ceviz 7- 2 siktirici (125 ml) içki şarap

Etiket yaza iyice girin yaz üzere rejim listesi mıhlı perhiz listesi kilolarımdan utanıyorum hangi yapabilirim? aşındırmak yiyecek planı 1400-1500 kalorilik perhiz yaz-kış diyeti üç öğünlük diyet listesi

Yoruma kapalı.