Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 100. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

0 21

Bir Zamanlar Çukurova 100. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Çok Eskiden Çukurova’nın son bölümünde Sevda’nın elindeki koz dikkat çekti. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümüne Demir’in Sevda’yı konaktan kovduğu anlar damga vurdu. Peki fakat Bir Zamanlar Çukurova 100. birim nasıl izlenir? İşte Çok Eskiden Çukurova son birim full tek parça YouTube izle bilgileri…

Bir Zamanlar Çukurova 100. birim izle

SEVDA ARTIK YALNIZCA KIZINI KORUMANIN PEŞİNDE!

Sevda kızını gözetmek için, her şeyi göze alır. Konaktan para alıp, onu İstanbul’a götürecektir. Ama işler planlandığı gibi gitmeyince, Sevda için de güç günler başlayacaktır.

Demir için de Züleyha için de bundan böyle Sevda, yuvalarını dağıtmak için sıcacık planlar yapan bir düşmandır! Ailenin büyüğü olarak gördüğü saygıyı kaybedip bir yabancıya dönüşecektir!

ÜMİT HAYATINI HİÇE SAYARAK BEBEĞİ DOĞURMAK İSTİYOR

Demir, Ümit’in bebeği doğurmaması için her yolu denemeye kararlıdır! Züleyha, bebeği konakta büyütmeyi bile öneri etse Demir’in öfkesi yeniden bütün Çukurova’yı saracak, Ümit’i dört koldan arayıp bulacaktır! Bütün bu koşturmaca içinde, Sevda, elindeki tek kozu, Züleyha ile iki taraflı oldukları suçu ortaya atar! giderken, Demir ve Züleyha demin bilmese de, Betül ve Şermin de diğer cepheye yardıma başlayacaktır!

FEKELİ KONAĞINA YİNE BİR ALEV DÜŞER!

Yamanlar, kelimenin bütün anlamıyla birbirlerine düşmüşken, şehri donatan ilanlarla Ümit’i ve Sevda’yı kapı dışarı eden Fekeli, konuyla daha pozitif ilgilenecek süre bulamayacaktır. Müjgan’ın kaybının arkasında, tüm intikam yeminlerini toprağa gömen Fikret, şu anda kendini öbür bir mücadelenin içinde bulacaktır. Önce kapılarını çalan bir avukat sonradan da Kerem Ali’nin yaşam mücadelesi içine düşmesi, Fikret, Fekeli ve Lütfiye’nin ocağına da kalbine de yeniden alev düşürecektir!

CUMALİ NEDEN ÜZÜM KIZIN PEŞİNDE?

Konakta, Sevda ve Ümit’in peşindeki trafik hiç bitmezken, Demir ve Züleyha da bir içeri bir şehre koşturur. Bahçede ise Saniye’yi delirten gelişmeler yaşanacaktır! Cumali, sürekli Üzüm kızın peşindedir. En son Saniye ikisini giderken görür görmez de konağın içine kadar duyulacak olaylar patlayacaktır!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.