Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 82. son bölümde ne oldu? Konusu ne?

49

Bir Zamanlar Çukurova 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 82. son bölümde ne oldu? Konusu ne?

Bugün yayınlanacak olan yeni bölümün gerisinde seyirciler, Çok Eskiden Çukurova 83. bölüm fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile perşembe akşamları seyircileriyle buluşan Çok Eskiden Çukurova 82. birim fragmanı izle! çok eskiden Çukurova 83. birim fragmanı yayınlandı mı? çok eskiden Çukurova 81. son bölümde ne oldu? sorusu aranmaya başladı. ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 82. bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti! ATV Bir Zamanlar Çukurova 82. birim fragmanı izle! İşte ayrıntı haberimizde…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 83. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında bu akşam 82. bölümüyle yayınlanacak. Yeni bölümün gerisinde 82. birim fragmanının yayınlanması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 82. BIRIM FRAGMANI İZLE…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Her yüreğin farklı bir cehennemi vardır orada…”

ZÜLEYHA ADANA’NIN GÖZBEBEĞİ FAKAT YA DEMİR’İN?

Züleyha, Demir’in masasında bulduğu mektupla şaşkına dönecektir. Hünkar Yaman’ın eşyalarının satılacağı müzayede için işi başından aşkın olduğundan, mektubu kimin bıraktığının peşine düşemez hemencecik. Eşyalar, Çocuk Esirgeme Kurumu için satılacak ve Züleyha’nın bağışladığı bir araziye çocuklar için yaz kampı inşa edilecektir.

Evde de ayrıca çalışanlar ayrıca çocukları ile mutlu bir dönem yaşayan Züleyha, Demir ile farklı odalarda süren hayatlarında kendisi fark etmese de ikilem içindedir. Demir, akşam yemeklerine katılmadığında onun burkulan yüreğini, Sevda görür ve dillendirir.

Bir zamanlar Çukurova 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir zamanlar Çukurova 82. son bölümde ne oldu? Konusu ne?

DEMİR, ÜMİT’İN AKINTISINA KAPILIYOR!

Hastanede başhekim olarak işleri yoluna koymaya çalışan Ümit, hemen her adımında ya Müjgan ile ya da onun kurduğu bir harmoni ile karşılaşacaktır. Diğer Taraftan o bu işlerle boğuşurken, Züleyha ve Demir, şirketteki işleri ve Züleyha’nın bulduğu mektubu konuşmak için baş başa yemektedir. Ümit, şipşak bir plan yaparak Demir ile yalnız kalmanın yolunu bulacaktır!

MÜJGAN YİNE BEHİCE’NİN ZEKA OLARAK İLE HAREKETE GEÇİYOR!

Konağa döndüğünde, hiçbir şeyi eskisi gibi bulamayan Behice, evdekilere emirler yağdıracaktır. Ancak bu kez, hiçbir dediği yerine getirilmez. Fekeli, bir kez daha evinde Behice’nin insanlara fena davranmasına haz göstermeyecek ve onu evden yine uzaklaştıracaktır. Konaktan çıkarılan Behice’nin kayıp 30 milyonun peşindedir hala. Müjgan ise yine Fekeli’yi üzecek ve kendisini kötü duruma düşürecek kararlar alarak, Yaman Çiftliği’ne gidecektir! Behice de Müjgan da, Yılmaz’ın paralarının Züleyha’da olduğuna belli olduklarından başka bir yere bakmak akıllarına gelmeyecektir.

SEVDA KONAKTAKİLERE KOL KANAT GERİYOR, SANİYE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRIYOR

Gülten, yeni gelin olsa da konut işlerine yardım etmek ister lakin keza öteki çalışanlar ayrıca de Sevda ona engel olacaktır. Çünkü henüz balayında sayılmalıdır. Onun mutluluğu ile düğünü yapılamamış olmasının hüznü daha da ortaya çıkan Fadik, Sevda’dan büyük takviye görecektir. Hatta hala kayıp olan Raşit’i birlikte arayacaklardır. Sevda’nın sevgi batmış hallerine itiraz edemese de Hünkar’ın uygun olmasından çok rahatsız olan Saniye ise ne yapacağını bilemeyecektir. Tüm yaşananlar içinde bütün kadınlar el ele, Hünkar Yaman için düzenlenen müzayede için çalışacaktır.

ŞERMİN, YAMAN SOYADININ HAKKINI VERİRKEN, FEKELİ HERKESİ AĞLATIR

Kent kulübünde Şermin önderliğinde açık arttırma hazırlıkları tamamlanacak, hatta Şermin, gecenin sunuculuğunu ve müzayedenin yöneticiliğini de üstlenecektir. 40 Yıllık sevdasının bütün eşyalarını bir arada görebilen Fekeli, zorlama dakikalar yaşayacaktır. Ancak en fazla Hünkar’ın bir eşarbına yüklü bir sayı ödeyip eline aldığında yürekleri yakacaktır. Galibiyet ile biten gecenin sabahında başlayan çocuk kampı inşaatı, Çukurova’daki cümbür cemaat için büyük bir sürpriz barındırmaktadır!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM CANLI İZLE!

Bir zamanlar Çukurova 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir zamanlar Çukurova 82. son bölümde ne oldu? Konusu ne?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova’da nikah var

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da Züleyha’nın bayan ağalığı ile uzlaştırma doymuş yeni bir dönem başlamıştır. Hünkar’ın geleneklerini devam ettiren Züleyha toplu nikah için tüm hazırlıkları tamamlar. Konak da iki gelin verecektir: Gülten ve Fadik! Düğün, uzun bir aradan sonra şehre her yerde neşe getirir. Fekeli ve Züleyha’nın şahitliğinde neşe içinde bir nikah yaşanacaktır. Ancak nikah her tarafında Fikret yeniden gözünü Demir’den ayırmaz. Hatta düğün telaşının arasında, bundan böyle planının bir sonraki aşamasına geçecek fırsatı da bulur!

KADIN DAYANIŞMASI ÇUKUROVA’YI ZENGİNLEŞTİRİYOR!

Demir’in annesinin tüm hisselerini de devretmesinin peşinde Züleyha ayrıca toprakların hem şirketin yönetiminde yoğun bir meslek hayatına başlar. Ama muhakkak, yüzlerce yıldır, erkeklerin egemenliğinde meslek yapmaya alışık topraklarda bu iş böylece basit olmayacaktır. Züleyha’nın kadın olmasını fırsat kasıtlı olarak zorbalık yapan bir grup, karşılarında Züleyha’nın yanı sıra ardından dimdik duran Sevda’yı bulacaktır!

Sevda da, konaktaki tüm kadınlar da Züleyha’nın gerisinde az daha ona bir bayan ordusu oluşturacaktır. Bu bayan dayanışması, aralarındaki diğer savaşların kırgınlıklarını da yok etmeye başlar!

YILMAZ’IN 30 MİLYONU NEREDE?

Yılmaz’ın tüm mülk varlığını satması, Behice ve Müjgan’ın tüm planlarını alt üst edecektir! Milyonlar gelecek diye otelde lüks bir yaşam süren iki kadın, şu anda hem mirassız kalmanın ayrıca de otelin parasını nasıl ödeyeceklerinin derdine düşecektir! Behice, o parayı bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Müjgan ise Fekeli’nin yanına da dönemeyeceklerinden, şehrin en ucuz oteline yerleşme planları yapar. Her ikisi de kayıp milyonların Züleyha’da olduğundan emindir.

FİKRET VE ÜMİT’İN PLANI NE?

Ümit, Çukurova’ya bir an önce yerleşmek için ev ararken, Demir ona büyük bir iyilik yapacaktır. Şehrin başhekimine destek olmanın görevi olduğunu söylese de bu Ümit ile yakınlaşması için bir fırsattır. Fikret ve Ümit ise Demir’in bu jestini birlikte kutlayacak kadar planlarına sadıktırlar. İkisi, çok uzun zamandır bekledikleri bir döneme girmenin sevinci içindedir. Fikret, nikah telaşının arasında planlarının ikinci kısmını hayata geçirmiştir ve şimdi olayların gelişmesini bekleyeceklerdir.

ZÜLEYHA’NIN BULDUĞU MEKTUBU KİM BIRAKTI?

Züleyha, şirkete geldiğinde Demir için bırakılmış bir mektup bulur. Mektup, geçmişten bir konuşmayı anlatmaktadır ve altında isim yoktur. Çukurova’da Yamanların geçmişten gelen bir düşmanı mı vardır?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE!

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Canlı izle! ATV Bir Zamanlar Çukurova dizisi 82. yeni bölüm canlı izle! başlıklı makalemizde atv avrupa tv, bir zamanlar çukurova ve bir zamanlar çukurova canlı izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.